Błędy, które popełniamy spotykając się ze świeżo poznanym chłopakiem.

 kat. relacje

Hej, tu Anka.  My kobiety mamy to do siebie, że bardzo jesteśmy wrażliwe, emocjonalne i dosyć popieprzone, niestety nie do końca jest to dobre.  Z drugiej strony, powinnyśmy się czymś różnić od mężczyzny, a różnica jest taka, że bardziej się angażujemy, czasem nie do końca nawet tego chcemy. Niestety rzutuje to trochę na naszych relacjach.

Bo my to byśmy chciały od razu księcia z bajki, na białym koniu, który będzie miał zamek, cały gród i zapewni nam błogą przyszłość i wszystko co związane ze spokojnym życiem. Niestety jest jedno ale, taki książę z bajki zazwyczaj nie chcę normalnej, spokojnej dziewczyny, on wybierze sobie taką, która będzie mieć go w dupie i to bardzo, a do tego będzie się dobrze bawić i go wykorzystywać.

A my, te dobre, prawe kobiety, które gotowe są na poświęcenia , zakładanie rodziny oraz rodzenie dzieci, nie potrafimy sobie ułożyć życia tak, jakbyśmy tego chciały.

Przykład?

Spotykasz na swojej drodze fajnego faceta, no wszystko gra, jest przystojny, zabawny, oczytany i fajnie pachnie, zatem starasz się, pokazujesz zainteresowanie i że Ci zależy, że jesteś gotowa się związać. Nawet otwarcie mu mówisz, ze Ty zabawy nie szukasz. I co spotykacie się, pójdziecie do łózka parę razy, Ty dostaniesz kilka orgazmów, może nawet poudajesz trochę, a on sobie po prostu porucha i tyle.

Po jakimś czasie nawet nie zadzwoni, a dostaniesz od niego sms z informacją, że to jednak nie to, że on chyba nie chcę się tak poważnie związać i chce jeszcze sobie poszaleć. Po czym spotykasz typa gdzieś w knajpie, jak siedzi z jakąś totalnie pusta laską, ze sztucznymi cyckami i rybimi ustami, zapatrzony w nią jak w obrazek, a ona siedzi na Srajfonie i pewnie wrzuca fotki na insta. Rozumiesz już o co chodzi?

Gdy faceci mają wybrać pomiędzy laską, która jest wartościowa, katoliczka, spokojna, rodzinna i kochająca, a pomiędzy laską, która ma duże cycki, jest zabawna , bawi się  życiem i po prostu ma duże cycki, to jak myślisz , którą wybierze? Tą co ma duże cycki… Facet wcale nie lubi spokojnych kobiet, będzie latał za takimi, które będą go zlewać, a te co chcą stagnacji tracą na atrakcyjności.

Nie okazujmy uczuć tak od razu, czasami nie warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, po prostu lepiej zlać gościa i umówić się jeszcze z kilkoma jednocześnie niż nastawiać się  od razu na wspólne mieszkanie i dzieci 😉

Anka Ka  (gościnnie)

Najnowsze posty
Komentarze
 • Anna
  Odpowiedz

  Nie obraź się Anka Ka ale to najgłupszy tekst jaki przeczytałam. Ostatnie Twoje zdanie podsumowuje Twoją „dojrzałość”. Proszę… nie udzielaj już więcej porad.

 • Małgosia
  Odpowiedz

  A ja uważam Aniu, że masz rację, jest dokładnie tak jak piszesz. Pozdrawiam 🙂

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby