Czemu odpuszczasz zajebistych facetów? (Mała Czarna)

 kat. Bez Kategorii

Czemu odpuszczasz zajebistych facetów, a bierzesz to co się trafi?

Seksualna i ogólna pewność siebie nie bierze się z powietrza, trzeba nad sobą pracować , pracować i jeszcze raz pracować. Jeśli nie wierzysz w siebie to nic od życia za darmo nie dostaniesz. Marzysz o rozmiarze 34, a masz 42? Zrób coś z tym, marzysz o karierze, a siedzisz i zmywasz podłogi i sprzątasz? Rusz wreszcie dupe po więcej.

Wzdychasz po cichu do kolegi z pracy, przy czym spotykasz się z jakimś dresem, lub cipkiem spod bloku, bo taki się akurat trafił i był miły? Ile razy miałaś taką sytuację, gdzie zamiast umawiać się z zajebistym kolesiem, Ty po prostu byłaś miła dla tego oblecha co codziennie mijałaś go w pracy, bo co jak zostaniesz starą panna i nikt Cię już nie będzie chciał?

Ile razy zastanawiałaś się nad tym, że masz już koło 30stki., a dalej jesteś sama, bo po prostu wybrzydzasz? Setki? Czas z tym skończyć, pamiętaj kobieto, stać Cię na wszystko i wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, ale nic nie spadnie z nieba,  jeśli się sama o to nie upomnisz. Walcz jak lwica, nie jak potulny domowy kotek, pokaż wreszcie pazury!  Zaplanuj swój cel i po prostu go osiągnij, to że leżysz na dupie dzień w dzień niczego nie zmieni. Jeśli chcesz mieć wszystko, musisz umieć uwodzić, być pewna siebie, pewna swojej kobiecości i seksualności. Nigdy nie słuchaj porad postronnych ludzi, jeśli Ci mówią , że nie dasz rady, odpuść sobie, to Ty nie odpuszczaj. Jeśli mówią, że nigdy nie będziesz mieć takiego faceta, Ty to olej! Bo sama wiesz na co Ciebie najlepiej stać! Jedyne co musisz zrobić to wziąć się za siebie i to mocno!

Jeśli jeszcze raz spojrzysz na siebie z obrzydzeniem to pamiętaj, Ty jesteś panią samej siebie, Ty możesz zmienić to jak ludzie Ciebie odbierają i jeśli do tej pory byłaś cichą myszka, a on Ciebie nie zauważał to jedyne co Ci pozostaje to zmienić to! My kobiety jesteśmy mistrzyniami kamuflowania się i jeśli mamy tylko ochotę możemy przeobrazić się z szaraka w prawdziwą kocicę.  Czasami potrzebujemy małego kopa, motywacji czegoś co da nam siłę. Czasem jest to wyjście z nieudanej relacji, w której się po prostu kisimy jak te ogórki, czasem jest to nieudana randka, która znów nie wypaliła, a czasem jest to skrywana miłość , która żyje w Tobie od lat, a Ty nie potrafisz sobie z tym poradzić. Nie pozwól byś się ponizała dla chłopa, dla którego zupa po raz kolejny jest zasłona, a kotlet suchy jak papier. Chcesz Zenka z drugiego piętra?Dziś jest dzień by to zmienić i ten tekst ma Ci pomóc, bo kto się zajmie Tobą lepiej niż Ty sama?

Mała Czarna

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby