Czy Związek z Młodszym Może się Udać?

 kat. psychologia relacji

Nie oszukujmy się, im kobieta starsza tym ma większe wymagania i nie chodzi tutaj o wymagania względem pewnych cech męskich, po prostu przez hormony kobietom skacze drastycznie libido, a zwłaszcza koło 30stki.

Starsi partnerzy z czasem tracą trochę wigoru, tej świeżości oraz spada im aktywność fizyczna praktycznie pod każdym aspektem, panowie starsi o 10-15 lat od swojej partnerki mają już raczej inne wymagania, chcą świętego spokoju, najlepiej przed telewizorem w kapciach.

A co mają wtedy zrobić kobiety, kiedy chcica jest tak niewyobrażalna, że trzeba zakupić dildo, wibrator, kulki Geiszy, a tak szczerze mówiąc to zaczynamy się rozglądać za coraz to młodszymi partnerami i nie ma się tutaj czego wstydzić. Kobieta koło 30stki i więcej wcale nie wygląda gorzej niż nie jedna 25latka, mało tego zadbana 30stka to bardzo pożądana partia, zwłaszcza dla szukających przygód panów.

Czy warto bawić się w z młodszym w „ związek”?

To zależy, jeśli jest to znacząca różnica powyżej 5 lat, to może być to już pewna przepaść nawet mentalna, ale kto powiedział, że nie można z tym żyć. Jeśli jedyne czego szukasz to zabawa, dobry seks i relacja typu- wpadnij do mnie wieczorem na wino, to nie ma się nad czym zastanawiać. Nikt nie sprawi , że poczujesz się tak młodo, tak kobieco jak właśnie młodszy partner.

Dużo młodszy facet sprawi, że znów poczujesz się jak studentka, która z wypiekami na twarzy wspominała każde zbliżenie oraz każdy klaps w tyłek.

Nikt tak nie złapie Cię za tyłek i nie rzuci na łóżko. Jest jeszcze wiele innych aspektów takiej relacji. Motylki w brzuszku, większe poczucie humoru, więcej energii. Seks bez porównania, to pożądanie, te paznokcie odbite na plecach.

Wcale nie jest powiedziane, że nie możecie być razem, choć z pozoru ten związek mógłby wydawać się zbyt beztroski, to wcale nie musi taki być. Kobieta powinna odczuwać ciągłe zainteresowanie partnera, zaskakiwanie, oczekiwania na to czym znów zaskoczy Cię partner.

Pamiętajmy o tym, że nie możemy też skreślać kogoś przez zbyt dużą różnicę wieku, bo to wcale nie idzie z dojrzałością psychiczną, czasem 35 latek będzie mniej dojrzały niż nie jeden 25 latek.

Wszystko zależy od tego, co dana osoba  w życiu przeżyła i z jakiego środowiska pochodzi.

Jedno jest pewne, kobieta, która nie uprawia seksu zaczyna coraz szybciej usychać, staję się coraz bardziej zamknięta w sobie, nie potrafi ujarzmić  swojej seksualności, która wręcz woła żeby znaleźć gdzieś ujście. Niestety żyjemy w takim społeczeństwie , a nie innym, które jest mało tolerancyjne. A kobieta, która ma duży temperament często musi udawać, kryć się.

Nie chowajmy swojej seksualności w kieszeni, jeśli mamy ochotę na jednorazowy numerek, to czemu mamy tego nie robić? W czym jesteśmy gorsze od mężczyzn, żeby udawać, iż nas seks nie dotyczy, a pół nocy zabawiasz się z wibratorem, któremu trzeba wymieniać baterie co tydzień. Bierzmy się za młodszych partnerów, nie pogardzą starszą kobietą, a wręcz przeciwnie, docenią, dowartościują.

Mała Czarna & Marcin

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby