Grzebanie w telefonie faceta nie kończy się dobrze

 kat. pewność siebie, psychologia relacji

Grzebanie w faceta telefonie nie zawsze kończy się dobrze….

Najpierw zacznijmy od tego, czemu grzebiemy w telefonach, w mailach, w komputerach, tabletach w poszukiwaniu jakiegokolwiek dowodu winy.

Kobiety uwielbiają robić afery z byle czego, a jeśli nie mają powodów by je robić, to oczywiście szukają dziury w całym, gorzej jak i do tego się przyczepić nie można, więc co pozostaje? Nieustanne grzebanie i nie ma w sumie w tym nic dziwnego, czy my jesteśmy również bez winy? Czy pisanie z innymi ludźmi jest już totalnie zabronione??? Albo niewinne flirtowanie, tak po prostu?

Każdy z nas flirtuje w jakiś sposób, nawet jak jest w szczęśliwym związku. Nie chodzi o natrętne podrywanie drugiej osoby, ale niewinny  flirt przeszedł do porządku dziennego i po prostu jest dobrą taktyką, kiedy chcemy coś osiągnąć od płci przeciwnej. Sama pewnie czasem używasz takich taktyk, nie po to, żeby sobie umilić dzień, ale żeby najzwyczajniej w świecie szybciej swoje sprawy załatwić. W pracy każdy z nas ma jakieś układy i układziki. Jedyne co jest ważne, to po prostu umiejętność nieprzekraczania pewnych granic. Bo flirt jest ok., ale do czasu. Do czasu kiedy wchodzi w grę dotyk, słowa które dotyczą sfery intymnej oraz wyraźne przekraczanie granicy intymności, bo rozmowa o seksie, gdy ma się już partnerkę/ra już super fair nie jest.

Wobec tego wszystkiego, czego się spodziewasz grzebiąc swojemu facetów w komórce? Smsów z pracownicami, z koleżankami, czego tak naprawdę szukasz? Pamiętaj, że jeśli bardzo się uprzesz, to na pewno coś znajdziesz. Dwuznaczny sms, czy wiadomośc na FB od jego koleżanki. Tylko po co Ci właściwie to wszystko? Jeżeli to jest jednostronne, tylko z jej strony, to po co Ci drążyć ten temat?  Zrobisz z tego wielką rysę na waszym związku. Pokłócisz się, a potem będziesz nieszczęśliwa.

To, że facet rozmawia na Twój temat  z innymi osobami jest zupełnie inne, niż to jakby szukał po prostu seksu. Myślisz, że faceci trzymają tak obciążające dowody w telefonie? Takie rzeczy każdy mądry człowiek usuwa od razu, bo to pierwszy gwóźdź do każdego związku. Nawet jeśli to była tylko niewinna wymiana zdań na temat tego co by sobie te osoby robiły – bo może jeszcze nie zdążyły tego zrobić.

Ale Ty przecież już znalazłaś obarczające dowody, czyż nie?

Kontakty z innymi ludźmi są dobre, każdy z nas ma prawo żyć troszkę w inny sposób niż tylko być ze sobą 24 na dobę. Mamy prawo rozmawiać z innymi ludźmi, wychodzić  z nimi do pubu, rozmawiać, trenować swoje drugie ja, albo i pierwsze ja. Mamy prawo też do umawiania się z płcią przeciwną – przecież na tym polega bycie człowiekiem, jedyne na co musimy uważać to na nieprzekraczanie pewnych granic…

 

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby