Jak Przygotować się Do Randki ? (art by Mała Czarna)

 kat. mała czarna, randki

Przyszła wiosna, przyszła też pora na randkowanie, dobrze wiemy, że jest to pora kiedy człowiekowi po prostu stan singla zaczyna coraz bardziej doskwierać i jedyne na co mamy ochotę to wyjść , poznawać nowych ludzi. Koniec z siedzeniem w domu, nudne wieczory nie dla nas.

Kiedy przychodzi ta wyśniona randka każda kobieta zaczyna panikować, palpitacja serca oraz rozstrój nerwowy to nie jest największy problem, najgorsze jest to, że jak człowiek wybił się z rytmu i dawno na randki nie uczęszczał to kompletnie nie wie, jak się ma do tego przygotować. Faceci jeszcze pól biedy, nie musi się tapetować, ani zakładać seksownej kiecki, nie musi chodzić w butach na obcasie, ani brać ze sobą torebki. A my kobiety mamy po prostu jeden wielki sajgon, a najgorsze to przesadzić z czymkolwiek, bo wtedy my czujemy się jak kretynka przebrana za clowna, a facet po prostu Cię oleje i więcej się z Tobą nie umówi.

Jak zatem mamy przygotować się do takiej randki? Oto kilka ciekawych opcji na wieczór, który może zakończyć się śniadaniem 😉

1-     Nie przesadzaj z ubiorem, masz wyglądać z klasą, a nie jak cizia z klubu. Zatem nie pokazuj wszystkiego od razu, daj facetowi poczuć, że jest w Tobie coś więcej niż tylko tyłek i cycki. Ubranie podkreślające sylwetkę jak najbardziej na plus, bez dekoltu, albo delikatny, żadna mini, która ledwo zasłania szanowne cztery litery. Klasa jest najważniejsza. Pamiętaj, że obcasy zawsze wyglądają lepiej niż baleriny, albo trampki.

2-     Im mniej dodatków tym lepiej, nie chcesz chyba wyglądać jak choinka, wszak mamy wiosnę, więc im mniej złota tym lepiej, delikatny łańcuszek, bądź ładne, klasyczne kolczyki na pewno pomogą podkreślić twój wygląd.

3-     Makijaż- zasada działa następująco, im bardziej „naturalnie” tym mniejsze będzie zaskoczenie, jeśli dojdzie do kolejnej randki. Nie musisz wyglądać jak Jennifer Lopez, po prostu bądź soba, ale podkreśl swoje atuty. Jeśli czerwone usta, to mniej makijażu na oczy, jeśli stonowane usta, to wtedy podkreśl swoje spojrzenie. Im mniej świecącej tapety tym większa pewność, że nie zostanie ona na Twoim wybranku jeśli się do niego przytulisz…a nie ma nic gorszego niż tłusta plama z podkładu na koszuli fu!

4-     Torebka powinna być zawsze dobrana do butów, mało krzykliwie, lepiej bez neonów, ale koniecznie przejrzyj trendy przed wyjściem.

5-     Włosy to podstawa, mają być lśniące i najlepiej długie, nie wiążmy, najzwyczajniej w świecie rozpuść!

6-     Zapach, bardzo ważna rzecz, nigdy nie wychodź z domu bez dobrego flakona perfum. Tylko nie przesadź z użyciem, tak żeby dało się koło Ciebie siedzieć. Ważna zasada, inne perfumy na dzień, a inne na wieczór.

7-     I pamiętaj, nie martw się o tematy na randce, bądź zawsze sobą , nie udawaj nikogo innego i po prostu bądź pozytywna, nie ma nic fajniejszego niż kobieta, która nie narzeka , a jest rozpromieniona i uśmiechnięta 🙂

Mała Czarna

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby