Nie bądź atrakcyjna tylko na wiosne, bądź atrakcyjna zawsze! (art Małej Czarnej)

 kat. atrakcyjność

Z niewiadomych powodów kobieta myśli, że atrakcyjne i zadbane ciało, sylwetka, powinno się narodzić przed wakacjami, bo wtedy będzie paradować w kostiumie kąpielowym na plaży i będzie obiektem westchnień wszystkich obserwujących ją samców. Niestety kobiece błędne koło polega na tym, że przygotowujemy nasz tłuszczyk i magazynujemy od końcówki lata , całą zimę i jak przychodzi wiosna, to nagle wielkie zdziwienie, bo nie mieścimy się w ulubione jeansy, które o dziwo zrobiły się 2 rozmiary za ciasne?.

Nagle przychodzi konsternacja, że te kilka sporych kg nie zdążymy zrzucić w 2 tygodnie, a samopoczucie jak było beznadziejne tak jest jeszcze gorsze?.
Najgorsze jest to, że zamiast wziąć się do pracy popadamy w błędne koło i nasze smutki topimy w kalorycznych drinkach, albo co gorsza obżeramy się czekoladą, co ma jeszcze większy wpływ na nasz podły nastrój.

I jak tu kogoś poderwać, wyjść do klubu, czy gdziekolwiek, jak się poczuć pewnie i sexy?

Zasada złotego środka polega na tym, że wcale nie jesteśmy przez mężczyzna szufladkowane na bazie dodatkowych kilku kg, to wszystko siedzi w naszej głowie tak samo jak atrakcyjność. Jeśli nie będziemy się czuć ze sobą dobrze, to zgubienie nadmiaru tłuszczu nic nam nie da. Grunt to mieć dobre samopoczucie, wesołe usposobienie wtedy nasza aktrakcyjność wzrośnie dwukrotnie i same odczujemy wpływ dobrego samopoczucia. A nic tak nie przyciąga spojrzeń płci przeciwnej niż pewna siebie kobieta, pełna seksapilu i świadoma swoich walorów kobiecych. Nie zapominajmy, że panowie wcale nie lubią wieszaków, a wolą kobiety kształtne.

Co możemy zrobić żeby lepiej poczuć się na wiosnę i by nasza atrakcyjność wzrosła?

1. Zakaz narzekania to podstawa, po prostu cieszmy się z małych rzeczy i nie użalajmy nad sobą- to podstawa pewnej siebie kobiety, która wie, że nawet jak przychodzą złe chwile to potrafi dostrzec w tym pozytywny aspekt.
2. Zakaz objadania się na noc słodyczami, jedyne ciacho jakie można spożytkować w nocy powinno być rodzaju męskiego i leżeć grzecznie w łóżku ;)!
3. Czas na ruch i to zdrowy, spacerujmy, wsiądźmy na rower, kupmy rolki i ruszajmy w miasto korzystając z pięknej pogody!
4. Czas na nowe buty i nowe części naszej garderoby, nowe kolorowe trendy na pewno wzbudzą naszą pozytywną energię- ponoć kobiecy punkt G mieści się w słowie- shopping 😉
5. Czas na nową fryzurę i odwiedziny u kosmetyczki, zadbana kobieta, to piękna kobieta!

Jeśli będziemy przestrzegać tych kilku punktów z pewnością nie będzie czasu na użeranie się ze zbędnymi kg, same znikną , a pojawi się lepsze samopoczucie oraz głodne spojrzenia płci przeciwnej.

Mała Czarna

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby