Siła Komplementów czyli Jak Uwodzić Go Słowami

 kat. psychologia mężczyzn, uwodzenie mężczyzn

Facet jest jak roślina doniczkowa. Komplementy są dla niego tym, czym konewka z wodą dla kwiatka. Bo choć ci tego otwarcie nie przyzna, On potrzebuje pochwał. Terapeuci zalecają kobietom chwalić swojego mężczyznę przynajmniej trzy razy dziennie. Co ty na to?

 

Komplementy nie są zarezerwowane tylko dla kobiet. Panowie też są łasi na pochwały. Są dla nich dowodem szacunku, uznania i miłości. Z ankiety przeprowadzonej przez amerykański magazyn „Men’s Health” wynika, że aż 70 proc. mężczyzn lubi komplementy. Nie dlatego, że są narcyzami. Oni po prostu chcą czuć, że ich doceniamy i szanujemy. Podziw kobiety to dla niego dowód twojej miłości.

 

Przynajmniej raz dziennie pomyśl, za co podziwiasz swojego partnera, co cię w nim tak ujęło, że z nim jesteś. Jakie komplementy działają na faceta najbardziej? „Jestem szczęściarą, że jestem z takim mężczyzną jak ty”; „Jesteś cudownym kochankiem”; „Cudownie pachniesz”…takie pochwały zrobią na nim wrażenie. Zawsze warto podkreślić, że czujesz się przy nim bezpiecznie (dopieszczasz jego męskie ego).

 

Kiedy siedzi na kanapie i ogląda mecz, nie wkurzaj się, nie marudź, tylko przytul się do niego, dotknij czule, tak nieseksualnie. Mężczyzna lubi, kiedy go dotykasz. Tak po prostu. –„Za każdym razem, gdy podchodzisz do mężczyzny i go dotykasz, on czuje się twoim obrońcą.” – twierdzi Piotr Mart, autor książki „Mężczyzna od A do Z”. Dotykając go czule zaspokajasz jego potrzebę bycia akceptowanym i kochanym. Mężczyźni też potrzebują czułości.

 

Jednak co ważne – nie wygłaszaj pustych pochwał, one mają być szczere. On nie jest idiotą, nie nabierze się na oklepane slogany. Zachwycony wzrok będzie dla niego mieć większą wartość niż najbardziej wymyślne komplementy. Pochwała powinna być szczera i spontaniczna. Dla niego mniej ważne jest, za co go chwalisz, bardziej sposób, w jaki to robisz.

 

Czasem warto postawić na prosty, ale szczery komplement niż szukać wymyślnych tekstów. Uwierz, mężczyzna będzie zachwycony, kiedy po prostu powiesz mu: „Kocham Cię takim jakim jesteś”, albo „Dobrze, że jesteś.” Bo tutaj nie chodzi o oryginalność, ale o szczerość i siłę przekazu.

pozdrawiam

Adept

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby