Wyglądałaś kiedyś jak pasztet? Nie popełniaj nigdy więcej tego błędu…

 kat. atrakcyjność

Cóż tu dużo mówić, nie każda z nas urodziła się od razu miss świata, z zabójczo długimi nogami, włosami do pasa, białymi i prostymi zębami, ładną cerą, dużymi cyckami i idealną talią, mało tego, jestem pewna, że nikt się tak piękny nie urodził.

Nie oszukujmy się, piękno dużo kosztuje i nie każdego stać by być ideałem, za pieniądze kupisz sobie nowe zęby, cycki, włosy, paznokcie i nawet idealną cerę, za opaleniznę zapłacisz, za zabiegi odchudzające również, nowe włosy urosną Ci 40 cm w ciągu jednej wizyty u fryzjerki. Kto ma pieniądze i cycki, ma też władzę.

Więc jeśli nadal jesteś pasztetem, spokojnie, masz szansę jeszcze zostać nowa Kylie Jenner to nic trudnego, tylko miej gruby szmal i zacznij trochę w siebie inwestować.

Faceci są ślepi i bardzo łatwo zrobić z nich durnia, jeśli chodzi o wygląd, tona tapety, dobrze dobrane ciuchy, noszenie czarnego wyszczupla, doklejonych rzęs i włosów nawet nie zauważy , jedyna rzecz, której nigdy nie rób to….

Nie pokazuj mu swoich zdjęć jak wyglądałaś kiedys, bo matko kochana, koleś zemrze na zawał i nigdy więcej nie spojrzy na Ciebie tak samo jak wcześniej. Zostanie rysa na szkle i może Ci się zacząć uważniej przyglądać niż kiedyś….

Zatem pamiętaj, zdjęcia na których wyglądasz jak wywłoka, lub totalny pasztet chowaj tam, gdzie słońce nie dochodzi i nikt nie zagląda….

Nigdy nie wchodź z nim pod prysznic, chyba, że masz makijaż wodoodporny i nie martwisz się o to, że rzęsy Ci odpadną. Słyszałam nie raz, że jeśli facet chce przetestować , czy panna jest naprawdę ładna czy nie, to po prostu idzie z nią na basen. Nie oszukujmy się, ale tam w makijażu na pewno nie wejdziesz, bo zrobisz z siebie kompletną idiotkę – zatem pamiętaj, unikaj wody, jak diabeł wody święconej 😉

Spanie razem ma masę plusów, ale niestety dołóż do tego parę minusów, przecież nie będziesz się malować do łóżka jak będziesz z nim spać, przecież rano będziesz musiała wstać przed nim, żeby nie zauważył, jak się rozmazałaś. Pewne rzeczy wchodzą w nawyk, ale im mniej kombinowania tym lepiej.

Ten post napisany z przymrużeniem oka, ale pomyślcie sobie ile kobiet tak robi, bo się tak bardzo pokazać swoje prawdziwe ja. Nie oszukujmy się, ale wszyscy jesteśmy wzrokowcami, jedni bardziej, drudzy mniej, ale nikt nie poleci na Ciebie, jeśli nie jesteś atrakcyjny. Jeśli dobrze wyglądasz, umiesz się ubrać i potrafisz się dobrze umalować/zamaskować, to już połowa sukcesu, bo niestety, nie urodziłaś się modelką victoria secret, a żeby nię zostać, to musisz się trochę napracować.

A czy warto to już sama powiedz….

Mała Czarna

Najnowsze posty
Komentarz
 • Paweł Tomaszewski
  Odpowiedz

  Fakt, nie ma nic gorszego niż laska, która wygląda jak pacynka, zwłaszcza kiedy budzisz się obok takiej rano i o mało zawału nie dostajesz.

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby