Zakochałaś się w palancie?

 kat. fakty i mity

Zakochałaś się w palancie? Jeśli Ci odwala to znak, że musisz się wyleczyć z tego gówna.

1-     Przestań go stalkować na fejsie, on na pewno nie zdaje sobie sprawy , że włazisz na jego profil po 13 razy dziennie, żeby sprawdzić, czy oby mu się jego status nie zmienił, lub nie dodał nowych zdjęć z jakąś panna.

2-     Jeśli macie wspólnych znajomych, postaraj się w jakiś sposób od tego odciąć, najlepiej przestań z nimi przebywać przez jakiś czas, myślę, że oglądanie Twojego exa nie jest najlepszym pomysłem na zapomnienie o nim.

3-     Wywal każdą rzecz, która Ci o nim przypomina, to nie jest tak, że trzymanie zdjęć schowanych gdzieś w glębi szafy na Ciebie nie działa. Niestety nawet podświadomie o nich będziesz myśleć, a spoglądanie na jego starą szczoteczkę do zębów, lub jakieś inne pierdoły nic nie zmieni.

4-     Postaraj sobie wymyśleć tyle dodatkowych zajęć jak to tylko możliwe, najlepiej coś związanego z ruchem, jakiś kurs tańca, może kurs księgowej, zapisz się do kosmetyczki, lub cokolwiek innego. Ruch Ci dobrze zrobi, a nóż poznasz kogoś innego, lub po prostu nowe koleżanki.

5-     Idź na spacer, na zakupy, kupuj sobie nowe ciuchy to zawsze poprawia humor, tak samo jak zmiana fryzury. Dzwoń do przyjaciól, odnawiaj swoje kontakty, wszak nie jesteś sama i każdy był kiedyś beznadziejnie zakochany w totalnym debilu, głowa do góry 😉

6-     Nie chodź tam gdzie on, mimo, iż wiesz, gdzie on chodzi, nie rób sobie tego, toż to istna katorga jeszcze go spotykać na swojej drodze, gdy Ci nie przeszło.

7-     Więcej się śmiej, wychodź do klubów, tam się roi od świeżego mięska, może nawet teraz nie będziesz na to zwracać uwagi, ale na takiego debila najlepszym lekarstwem będzie kolejny przystojniak. A jeśli nawet nie poznasz, to przynajmniej się wyszalejesz na dyskotece, czasem takie odcięcie się jest nam na maxa potrzebne.

8-     Zainwestuj w siebie, może wymyśl sobie jakieś nowe zainteresowania lub hobby, nie mowię tutaj o zbieraniu znaczków pocztowych, lub szydełkowaniu, robieniu na drutach. Raczej jakieś prawdziwe hobby, może coś bardziej ekstremalnego. Lubisz jeździć na rowerze, a może wolisz pływać, rysowanie, a może odkryjesz w sobie jakiś inny talent. Jest masa rzeczy, które możemy robić, żeby zapomnieć.

9-     Jeśli dalej Ci źle, może warto zwrócić się do eksperta randkowego, który na pewno pomoże Ci rozwiązać ten problem. A może nawet pomoże Ci się na tyle otworzyć, że nowy podryw przyjdzie szybciej niż myślisz?

10. Jak już nie dajesz rady ze swoimi emocjami, warto rozważyć sesję  odkochiwania u jakiegoś terapeuty.

Marcin

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby