Zazdrość to straszna rzecz

 kat. mała czarna, zazdrość

Generalnie my kobiety mamy to do siebie, że lubimy wszystko wiedzieć, dosłownie wszystko i czasem nas trochę ten detektywistyczny nos poniesie daleko, czasem za daleko.  W dobie dzisiejszych dostępnych nowinek technicznych jesteśmy w stanie dowiedzieć się co nasz luby robił za oknem, kiedy pierdział, kiedy dłubał w nosie, a kiedy niewinnie flirtował z nowo poznaną koleżanką na fejsie.

Co w nas powoduje taką wścibskość ?

Odpowiedź jest diabelnie prosta- zazdrość to najgorsza rzecz, najgorsza cecha i generalnie pomijam, że zazdrosne osoby mają w życiu gorzej, straszne jest to, że walczenie z tym nic nie daje, a obsesyjno-maniakalne zachowanie może uczynić z niejednej psychopatkę.

Faceci zawsze uciekali od zazdrosnych kobiet, bo po pierwsze chłop to się chcę w domu zrelaksować, a nie czuć na sobie wzrok tysiąca pytań co robił w pracy i czemu się spóźnił te 3 godziny. Grzebanie w wiadomościach na fejsie też jest słabe i to bardzo.  Ale my kobiety lubimy się posuwać dalej i to nie jedna rzecz, którą lubimy przejrzeć.

Jak z tym walczyć? Bo nie oszukujmy się, ale na dłuższą metę nikt nie wytrzyma z tak zazdrosną osobą, która nie potrafi żyć bez sprawdzania wszystkiego.

Po pierwsze kobieto zanim zaczniesz być zazdrosna, to dobrze się zastanów czy masz o co? Bo jeśli Twój związek przypomina zdrową relację, to jej sobie nie psuj, a jeśli coś Ci nie daje spać i faktycznie masz jakieś podejrzenia, to zamiast rzucać się na szukanie czegoś w mailach, albo czajenie się na tel jak Twój chłop wyjdzie  z kibla to wystarczy po prostu rozmowa w cztery oczy. Jeśli znasz dobrze swojego partnera, to doskonale wiesz kiedy kłamie, a kiedy nie.

Zazdrość niszczy każdy związek, a udawanie, że wszystko jest ok na zewnątrz, a wewnątrz staczać ze sobą takie batalie to zakrawa o paranoje. Rozmowa zawsze wiele rozwieje wątpliwości. Pamiętaj, że jeśli kuleje twoja pewność siebie, to może pomoże  Ci rozmowa z osobą bezstronna jak np. psycholog.

Pamiętaj, zanim zaczniesz być zazdrosna to zastanów się czemu, co Ci daje takie oznaki, a nie inne, a jeśli masz o co, to bierz pod uwagę  czy nie lepiej zrobi Ci zmiana partnera;)

Mała Czarna

 

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby