Zazdrość to straszna rzecz

 kat. mała czarna, zazdrość

Generalnie my kobiety mamy to do siebie, że lubimy wszystko wiedzieć, dosłownie wszystko i czasem nas trochę ten detektywistyczny nos poniesie daleko, czasem za daleko.  W dobie dzisiejszych dostępnych nowinek technicznych jesteśmy w stanie dowiedzieć się co nasz luby robił za oknem, kiedy pierdział, kiedy dłubał w nosie, a kiedy niewinnie flirtował z nowo poznaną koleżanką na fejsie.

Co w nas powoduje taką wścibskość ?

Odpowiedź jest diabelnie prosta- zazdrość to najgorsza rzecz, najgorsza cecha i generalnie pomijam, że zazdrosne osoby mają w życiu gorzej, straszne jest to, że walczenie z tym nic nie daje, a obsesyjno-maniakalne zachowanie może uczynić z niejednej psychopatkę.

Faceci zawsze uciekali od zazdrosnych kobiet, bo po pierwsze chłop to się chcę w domu zrelaksować, a nie czuć na sobie wzrok tysiąca pytań co robił w pracy i czemu się spóźnił te 3 godziny. Grzebanie w wiadomościach na fejsie też jest słabe i to bardzo.  Ale my kobiety lubimy się posuwać dalej i to nie jedna rzecz, którą lubimy przejrzeć.

Jak z tym walczyć? Bo nie oszukujmy się, ale na dłuższą metę nikt nie wytrzyma z tak zazdrosną osobą, która nie potrafi żyć bez sprawdzania wszystkiego.

Po pierwsze kobieto zanim zaczniesz być zazdrosna, to dobrze się zastanów czy masz o co? Bo jeśli Twój związek przypomina zdrową relację, to jej sobie nie psuj, a jeśli coś Ci nie daje spać i faktycznie masz jakieś podejrzenia, to zamiast rzucać się na szukanie czegoś w mailach, albo czajenie się na tel jak Twój chłop wyjdzie  z kibla to wystarczy po prostu rozmowa w cztery oczy. Jeśli znasz dobrze swojego partnera, to doskonale wiesz kiedy kłamie, a kiedy nie.

Zazdrość niszczy każdy związek, a udawanie, że wszystko jest ok na zewnątrz, a wewnątrz staczać ze sobą takie batalie to zakrawa o paranoje. Rozmowa zawsze wiele rozwieje wątpliwości. Pamiętaj, że jeśli kuleje twoja pewność siebie, to może pomoże  Ci rozmowa z osobą bezstronna jak np. psycholog.

Pamiętaj, zanim zaczniesz być zazdrosna to zastanów się czemu, co Ci daje takie oznaki, a nie inne, a jeśli masz o co, to bierz pod uwagę  czy nie lepiej zrobi Ci zmiana partnera;)

Mała Czarna

 

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby