kat. randki

GRZECHY GŁÓWNE PIERWSZEJ RANDKI

Z pierwszą randką wiążemy wiele nadziei. Chcemy wypaść jak najlepiej. Jednak mimo starań nie zawsze pionierska randka należy do udanych. Zdarza się, że pierwsza staje się tą ostatnią. Chcesz tego uniknąć? Zatem bacznie przeczytaj to, co poniżej. Oto sześć grzechów głównych pierwszej randki.

1. NIE INICJUJ ZBLIŻENIA
Jeśli postanawiasz już pierwszą randkę zakończyć w jego łóżku to miej świadomość, że następnej może już nie być. Faceci zazwyczaj nie traktują poważnie kobiet, które już pierwszego wieczoru wskakują im do łóżka. No chyba, że uznasz, że on nie nadaje się na twojego faceta i masz ochotę po prostu się zabawić?
2. NIE OPOWIADAJ O SWOICH BYŁYCH
To największy grzech i nie wolno ci tego robić na pierwszej randce. Na kolejnych zresztą też.
3. NIE NARZEKAJ
Nie zrobisz na nim dobrego wrażenia, jeśli już na dzień dobry zaczniesz narzekać na korki na ulicy, a przy deserze będziesz mu się żalić, jak to źle być samej, bo nie masz z kim chodzić na śluby.
4. NIE KOLORYZUJ
Wszystkiemu winien jest stres. Zamiast być naturalnym w przekazie, opowiadamy o sobie historie, które mają tyle wspólnego z prawdziwością co Paris Hilton z intelektem. To nie jest zbyt dobre rozwiązanie, można troszeczkę podkoloryzować rzeczywistość.

5. NIE ZWIERZAJ MU SIĘ
Randka to nie spowiedź. Szczerość wskazana (patrz punk wyżej), ale w granicach rozsądku. Nie musisz od razu opowiadać mu całej historii swojego życia łącznie z opowiastkami na temat swoich sukcesów i, o zgrozo, porażek. Na to przyjdzie czas później. Trochę tajemnicy nigdy nie zaszkodzi.

6. NIE PRZESADZAJ Z UBIOREM I MAKIJAŻEM
Przychodzisz odpicowana jak na wesele, a on jest w luźnym T- shircie i trampkach? No tak. W końcu umówiliście się na wypad do kina, a nie na karnawał do Rio. Daruj sobie głęboki dekolt i zbyt krótką mini. Nie namawiam cię, żebyś zapięła się pod samą szyję, nie w tym rzecz. Ważne jednak, by zachować umiar. Także w makijażu. Wystarczy maskara do rzęs i naturalny błyszczyk. Nic więcej.

Adept

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby