kat. Bez Kategorii

Kilka luźnych myśli  po weekendzie…

Miłość to piękne uczucie. Ale czy będzie trwać wiecznie, zależy tylko od nas. Miłość prócz porywów serca, romantycznych uniesień i wspólnego patrzenia w gwiazdy, nadawania imion zwierzątkom, to także codzienna starania. Jak sprawić, by to uczucie trwało i trwało?

 

Po pierwsze: ZADBAJ O TO, BY ON CZUŁ SIĘ PRZY TOBIE DOBRZE.
Mężczyźni uwielbiają być chwaleni i akceptowani ? to prawda stara jak świat. A wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy. Wystarczy jedno miłe słowo, by Twój ukochany poczuł się przy tobie ważny. Staraj się doceniać jego za to, co robi dla ciebie. Nawet jeśli tylko rano pozmywa naczynia ? zauważ to. To samo dotyczy sukcesów w pracy. Wyrażanie podziwu mile łechce Jego ego i podnosi poziom endorfin. A jeśli będziesz wyzwalać w nim tak przyjemny stan, Twój mężczyzna będzie chciał przebywać z Tobą jak najczęściej. A o to przecież chodzi.


Po drugie: OKAZUJ POZYTYWNE EMOCJE

Nic tak nie działa na faceta jak świadomość, że jego kobieta jest szczęśliwa u jego boku. Dlatego często doceniaj to, że jesteście razem, nie zapominaj o magicznym słowie ?kocham?. Bądź pogodna i czuła. W ten sposób pokazujesz mu, że jest ci z nim dobrze. Może Ci się wydawać, że on „to wie” albo „to takie oklepane”. Ale słowa słowami, a to i tak działa 🙂


Po trzecie: TROSZCZ SIĘ O SIEBIE.

Jeśli chcesz nieustannie fascynować swojego mężczyznę, nie rezygnuj z siebie. Kobiety zbyt często poświęcają się dla tak zwanego dobra rodziny. I chcąc nie chcąc zmieniają się w przewidywalną jak plan pięcioletni kurę domową czekającą na męża z obiadkiem. Jasne, dbanie o rodzinę jest ważne, ale nie może być alfą i omegą związku. Dlatego staraj się wygospodarować w codziennym życiu przestrzeń tylko dla siebie. Na pewno masz swoje pasje, Rozwijaj je, albo zajmij się czymś nowym, czego zawsze chciałaś spróbować. Dzięki temu partner zobaczy w Tobie intrygującą, spontaniczną i mającą apetyt na życie kobietę. Zapewniam Cię, że jego to kręci.

Po czwarte: PODSYCAJ TEMPERATURĘ W ŁÓŻKU
Niezbędnym składnikiem miłości jest ? seks. Niestety, w miarę trwania związku pożądanie maleje. Dlatego ważne jest, by stale przywoływać ekscytację towarzyszącą początkom romansu. Pod żadnym pozorem nie zmieniaj seksownej, koronkowej koszulki na wygodną, flanelową pidżamkę. Faceci to wzrokowcy! Od czasu do czasu zaserwuj mu seks w nietypowym miejscu: na kuchennym stole, w samochodzie, na łonie natury. Liczę na twoją inwencję. Jeśli On będzie miał w domu kobietę, która nie wstydzi się swojej seksualności, żadna inna nie będzie ci zagrażać. Bądź bardziej aktywna i niczego się nie bój. Gwarantuję Ci to.

Adept

 

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby