kat. psychologia mężczyzn

Hej, tu Anka, dziś będzie o gnojkach.  Ile razy poszłaś na randkę i miałaś wrażenie, ze zaraz wyp…dolisz swojemu wybrankowi na głowę tą sałatkę , którą właśnie zamówiłaś?? Dobra, nie ma co się oszukiwać, żyjemy w  świecie, gdzie konsumpcja jest na porządku dziennym, ale na takim poziomie, który dla nas kobiet bywa zgubny. Jesteście w stałych związkach?

Nie oszukujcie się, teraz nie znacie dnia ani godziny, gdzie ktoś Was wymieni na lepszy model. Czemu o tym piszę? Ku przestrodze drogie panie, niestety nie jesteśmy wiecznie piękne i nigdy nie będziemy, tym którym się wydaje, że już zawsze będzie miss świata niestety jest w błędzie. To wcale nie jest takie proste jakby nam się wydawało. Panowie przez to jak ich traktujemy sami zaczeli oglądać się za lepszymi modelami, niestety nic nie trwa wiecznie, chyba , że komuś się trafi prawdziwa miłość, ale to się zdarza raz na 20 lat- serio.

Mój rocznik jeszcze jakieś ma zasady, ale wszystkie po nim to jedno wielkie szambo seksu, uzależnienia, pieniędzy oraz szybkiego i słabego seksu/

To, że korzystamy z aplikacji mobilnych to jedno, ale to jak wygląda taka randka po spotkaniu się  woła o pomstę do nieba, teraz nikt nie chce tak naprawdę randkować, zdobywać kobiet. Teraz laska idąc na randkę pierwsze co, leci kupować nowa bieliznę, bo nie zna dnia i godziny, kiedy będzie musiała ją ściągać.

Super, że tak potraficie, ale kuźwa, nie wierzę, że wracając po takiej upojnej nocy do domu, nie macie wyrzutów sumienia, czy czegokolwiek takiego, jesteśmy kuźwa tylko ludźmi i chcemy się rano przytulać, wtulać nos w kogoś, czuć się potrzebnym. A nie traktowanym jak niepotrzebne, bezwartościowe gówno, które należy szybko w kiblu spuścić.

Więc uważajmy, czasem warto spojrzeć głębiej, nikt nie powiedział, że będzie to łatwe, ale kto powiedział, że te łatwe rzeczy, które przychodzą szybko mają dla nas największe znaczenie, bzdura totalna. Czasem wystarczy spojrzeć głębiej, żeby coś dostrzec i to jest właśnie piękne.

Więc jeśli faktycznie chcesz iść na randkę, a masz na to słabą ochotę, ale myślisz sobie, że warto, to pomyśl sobie, jak bardzo wartościową kobietą jesteś dla samej siebie. Jeśli czujesz się brudna po takiej nocy, to wiedz, że może czasem lepiej zrobić sobie przerwę i spojrzeć z boku na całą sytuację.

Mała Czarna (Ania)

Najnowsze posty
Komentarze
 • Avatar
  jolka
  Odpowiedz

  Czy naprawdę tak jest? Kobiety rzeczywiście tak podchodzą do randek? Nie wiem, może to już nie moje pokolenie, ja jestem już po 30-tce, może 20-latki podchodzą do tego inaczej, jednak jak dla mnie seks na pierwszej randce jest nie do pomyślenia. Co do aplikacji, to wiem, że jakieś są, ale ludzie na nich bardziej szukają seksu, nie znajomości. Jeśli ktoś zakłada tam konto, to chyba jest tego świadomy, jeśli obie osoby wiedzą na co się piszą, to ok, jest to przynajmniej uczciwe, może młodsze pokolenie nie potrzebuje uczucia, czułości, bliskości, tylko przygodnego seksu, nie krytykuje, tylko nie rozumiem. Ja akurat też poznaję facetów przez internet, jednak na mydwoje raczej nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby zaciągnąć dziewczynę na pierwszym spotkaniu do łóżka, a później urwać kontakt. W końcu nie od tego są portale matrymonialnego. Ale nie ukrywam, że trochę mnie dziwi rozwiązłość tego społeczeństwa, pytanie tylko, ile w tym prawdy? Sporo się o tym słyszy, ale wśród znajomych nie mam żadnej koleżanki, która byłaby chętna, żeby na pierwszej randce pójść do łózka. Może to moje towarzystwo jest inne, a może to jednak tylko stereotypy na temat tej rozwiązłości? Sama nie wiem…

 • Avatar
  Anne
  Odpowiedz

  Akurat argument o pokoleniach uważam za niezupełnie trafny, bo mimo że czasy dyktują ogólny wzorzec zachowań i obyczajów, to naturalne schematy w dalszym ciągu pozostają… naturalnymi schematami;) Jeśli ktoś chce się przytulać i szukać kontaktu na linii nos-ramiona to nie idzie kupować nowej bielizny na pierwszą randkę:) I myślę, że nie ma magicznej granicy wieku, w którym jedni idą w stronę światła, a drudzy poszukują uciechy w najczarniejszych otchłaniach. Inna sprawa, że i na pierwszej randce może dojść do nosa, ramion i bielizny także – i nie musi to wcale oznaczać totalnej dewiacji, tudzież obligatoryjnych wyrzutów sumienia. Myślę, że warto zarezerwować trochę wyrozumiałości nawet dla niezrozumiałych dla nas zachowań – w końcu jesteśmy tylko i aż ludźmi:) Pozdrawiam!

 • Avatar
  Małgosia
  Odpowiedz

  Czemu mam wrażenie, że autorka ma jakieś niemiłe doświadczenia? I teraz cierpi z jakiegoś powodu?

 • Avatar
  stara baba
  Odpowiedz

  W obecnych czasach, artykuły w Internecie w dużej mierze to jakiś zlepek myśli autora, który puścił wodze fantazji. Pytanie w tytule pozostaje bez odpowiedzi, chyba, że za odpowiedź trzeba uznać, przedostatni akapit, zaczynający się od słów „Więc uważajmy, czasem warto spojrzeć głębiej”. A przecież gnojka poznać po tym, że próbuje zdominować kobietę we wszystkich aspektach. Dominacja może być otwarta i ukryta. Ta ostatnia na późniejszych etapach w związku płynnie przechodzi do fazy tzw. gaslighting. Podobnie zachowują się panie – osaczają faceta krok po kroku, a później taka ofiara w zamian za obietnicę! przytulenia potrafi skoczyć w ogień. W skrócie: gnojek nie ma płci, to zestaw zachowań stosowanych w kontaktach międzyludzkich – szef też może być gnojkiem, tak samo jak polityk, lekarz, profesor czy duchowny. Kiedy jest się gnojkiem, a kiedy się nim nie jest? Nie jest się gnojkiem gdy zaczyna się przestrzegać autonomii drugiego człowieka i dbać o jego dobro, ale… w tym też nie można przesadzić, bo trzeba uszanować wolną wolę partnera / interlokutora.

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

randka

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby