kat. psychologia mężczyzn, randki

Tak więc ON zaprosił cię spotkanie/randkę, tak?  Ale jaka to konkretnie randka? Nie chodzi mi o miejsce, czy to włoska czy tajska restauracja, ani czy to KFC, Kebab King, kino czy opera. Chodzi mi o to, jakie są założenia i rokowania tej randki? Różne rodzaje randek mogą prowadzić do różnych rezultatów. Czy wiesz co chcesz robić na randce i jak ją chcesz zakończyć? Czy wiesz co zrobić, aby po randce on nie mógł przestać myśleć o Tobie?

Niezależnie od tego, jak i gdzie randka jest zorganizowana, istnieje kwestia tego, co chcesz „osiągnąć” na randce tzn. jaki masz cel? Zakładam, że chcesz zauroczyć mężczyznę. Niektóre zajęcia (czynności) na randce sprawiają, że są większe szanse, że narodzi się między wami pożądanie lub zauroczenie. Randki, które są początkiem czegoś głębszego i bardzo intensywnego zazwyczaj uwzględniają jakąś formę rozrywki np. humoru. Ogólnie mówiąc- sprawiają, że śmiejesz się i jesteś szczęśliwa, lub wzruszona. To sprawia, że kontakt między wami rozwija się nieprzerywanie, co prowadzi do nawiązania pewnej więzi.

Dobrym przykładem mogą tu być stand-upy komediowe. Na występie doświadczacie sporej dawki rozrywki, śmiejecie się, a wspólne śmianie się sprawia, że dystans między ludźmi maleje. W przeciwieństwie do powiedzmy biernego oglądania filmu w kinie, występ może mieć przerwy, w czasie których jest czas na żywiołową rozmowę.

W odróżnieniu od randki na kawie czy przy kolacji, wspólna rozmowa jest jedyną lub dominującą formą rozrywki. Dynamika spotkania jest znacznie mniejsza. Jeśli oboje nie jesteście ekstrawertycznymi osobami, może być kłopot z podtrzymaniem rozmowy. Za to (mini) koncerty, przedstawienia, eventy, mogą mieć ciekawszą dynamikę. Dodatkowo, im więcej różnych czynności, które ty i on będziecie robić na randce i w im więcej różnych miejscach odwiedzicie podczas tego spotkania, tym bardziej prawdopodobne jest, że oboje poczujecie większą bliskość do siebie.

Te same rozmowy prowadzone przez trzy-cztery godziny w restauracji, będą miały inny wymiar, jeśli zostaną one przeprowadzone w kilku różnych miejscach. Podświadomie doświadczacie różnych działań, które robiliście razem i czujecie, że znacie się dużo lepiej i dłużej niż jest w rzeczywistości.

Bardzo niewielu ludzi ma tego świadomość. Czują, że z kimś „kliknęło”, a nie wiedzą świadomie dlaczego. To co opisałem w tym artykule, to jeden z powodów. Możesz wykorzystać niektóre z powyższych elementów podczas  spotkania/randki (przejście przez kilka miejsc, dodatkowe sytuacje podczas spotkania, zewnętrzne bodźce dostarczające emocji np. śmiechu, radości ,wzruszeń) i pozostawić go w takim stanie, że przez cały kolejny dzień nie będzie w stanie przestać myśleć o tobie.

Marcin

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here
friendzone

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby