Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/adept2/domains/alfafemale.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Komplement, Który Zawróci Mu w Głowie – 7 Zasad… Treningu Swojego Faceta - Blog dla kobiet AlfaFemale
 kat. Bez Kategorii

Komplement i ich magiczna broń na mężczyzn. Niezależnie od wieku i pozycji, mężczyźni zwykle lubią być komplementowani. Komplementowanie mężczyzny, który nie jest Ci obojętny, jest sztuką. Niestety, w tej kwestii większość kobiet daje ciała na całej linii. Albo nie umie powiedzieć komplementu albo ma zbyt delikatne ego, żeby powiedzieć mu komplement („a za co?”, „faceci nie muszą dostawać komplementów!”, „to ja mam być komplementowana, a nie on!”). Tak czy siak, efekt jest taki, że tracisz cenną „broń” ze swojej kolekcji.

Odpowiedni komplement, może spowodować, że on zacznie patrzeć na ciebie w zupełnie innej kategorii, niż do tej pory. Może wręcz zacieśnić istniejącą już między wami więź. Może też w subtelny sposób pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana. Co ośmieli go w jego działaniach (zwłaszcza jeśli panicznie się bał „odrzucenia”). Poza tym, jak już pisałem w artykule „Top 15 Męskich Potrzeb w Związkach, Które Sprawią, że Facet Będzie Wierny”, podziw i uznanie to jedna z dróg do jego serca. Tylko jak to zrobić we właściwy sposób?

(mała dygresja: Tutaj możesz pobrać listę sygnałów zainteresowania i zauroczenia mężczyzny kobietą (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/)

Komplement dla mężczyzny:

1. Chyba najprostszym sposobem na to jest spersonalizowanie komplementów i uczuć. Na przykład, zamiast powiedzieć: „Świetnie się bawiłam”, powiedz „Świetnie się z Tobą bawiłam” lub „to wyjście dziś z Tobą było świetnym pomysłem” zamiast „To wyjście dziś było zabawne? itp.

2. Szczery. Chwal go za coś, co rzeczywiście zaobserwowałaś w nim. Jako kobieta zapewne wiesz, że nic nie wydaje się bardziej nieszczere, niż ogólny i schematyczny komplement. Mówię tu o takich rzeczach jak: „Masz piękne oczy”, Wyglądasz świetnie”, „jesteś taka piękna”, kiedy nie czujesz się dobrze sama ze sobą i masz wrażenie, że mężczyzna ściemnia. Tym bardziej tekst „masz niesamowitą osobowość”, gdy on zna cię tylko przez minutę. Zdajesz sobie z tego sprawę, prawda?

3. Szczególny i unikalny. Jeśli chcesz wywrzeć mocniejsze wrażenie, to musi być spersonalizowany pod mężczyznę, który dany komplement od ciebie otrzymał. Jeśli podoba się Ci się mężczyzna i możesz rzucić tylko: „Jesteś super”, to masz mocny dowód na to, że musisz dowiedzieć się więcej o tym mężczyźnie. Bo nie wiesz nic. Dlatego zanim powiesz coś równie słabego jak „jesteś fajny”, to zastanów się co DOKŁADNIE jest takiego fajnego w tym chłopaku, co jest w nim wspaniałego i powiedz mu to. Niech to będzie choćby jego uśmiech, zdecydowanie, energia, optymizm, błyskotliwość, podejście do życia., a najlepiej coś co go odróżnia od innych. Nawet jego tyłek 😉

4. Komplementując kogoś można również wzmocnić pewne zachowania lub do nich zniechęcić. To prosty sposób do „wychowania „sobie mężczyzny. Powiedzmy, że jesteś na spotkaniu z mężczyzną, którym jesteś zainteresowana.  Lecz gdzieś w głębi siebie obawiasz się, że może on  chcieć tylko przygodnego seksu.  To jest ok jeśli tego chcesz, ale może tego nie chcesz? Wtedy pochwal go za jego spokojne działanie, powiedz coś takiego jak: „Wiesz, lubię z tobą rozmawiać. Nie jesteś jak ci wszyscy inni faceci, którzy są po prostu starają się zaciągnąć dziewczynę do łóżka już w pierwszą noc. Czuję, że jesteś zainteresowany, abyśmy się lepiej poznali. Podoba mi się to 🙂?. Zakończ tą wypowiedź dotykiem jego dłoni, a nawet pocałunkiem w policzek. W ten sposób wzmocnisz swój przekaz,  że nie jesteś zainteresowana seksem na pierwszej randce. To skojarzenie jego nastawienia, Twoich oczekiwań plus przyjemnych emocji, jest lepsze niż po prostu mówienie  „Lubię cię, ale nie chce z tobą uprawiać seksu na pierwszym spotkaniu”.

Jeśli podobają Ci się maniery  dżentelmena i doceniasz to, że przepuszcza Cię w drzwiach, pomaga Ci usiąść za stołem podsuwając krzesło, itp.  możesz powiedzieć: „Jesteś prawdziwym dżentelmenem.  To mi się w Tobie podoba” i wzmocnić słowa dotykiem. Możesz wtedy być NIEMAL PEWNA, że zrobi tak także w przyszłości.

5.  Komplement wykonany prawidłowo łączy was oboje. Powinien być o tym, jak on działa na Ciebie, a nie być stwierdzeniem suchego faktu. Lepiej dostrzeż w nim np. to ja on się ubiera, jak demonstruje swoją osobowość, niż zwykły fakt, że ma fajne buty. Inaczej tylko buty Ci podziękują. Mówiąc mu komplement pokazujesz też swoje standardy. Jak go odbierasz i jak się z nim czujesz.

„Lubię sposób, w jaki poruszasz się, emanujesz dużą pewnością siebie”

„Uwielbiam ręce takie jak twoje, myślę że Bóg je stworzył do robienia mi masażu pleców :)?”

„Sposób w jaki opowiadasz te historie jest dla mnie niezwykle interesujący”

„Podoba mi się to, jaki masz stosunek do rodziny, To wiele mówi o Tobie jako o człowieku”

 

6. Najlepiej jeśli komplement jest takim, jaki on chce otrzymać i jest ZBIEŻNY z tym co on sam myśli o sobie w tej kwestii.
Jeśli on uwielbia samochody i silniki, to komplement w formie uznania dla jego i jego pasji, będzie tym co on pragnie usłyszeć. Jeśli ćwiczy MMA, piłkę nożną , czy jakikolwiek sport, to na pewno chce być za to doceniony. Niech to będzie wyraz Twojego uznania. Komplement, po którym on będzie widział w Tobie wyjątkową kobietę. Tę, która widzi w nim to, czego nie widzą (lub nie mówią) inne kobiety.

7. Komplement powinien być powiedziany od razu. Jeśli on dla Ciebie  zrobi coś dobrego, to w TYM MOMENCIE nie wahaj się mu podziękować oraz nagrodzić komplementem. Liczy się TIMING. Komplement, który mu powiesz po 5 godzinach, nie ma takiej mocy jak ten powiedziany od razu, zaraz po jego „dobry zachowaniu”. To zupełnie jak z trenowaniem psa 🙂

 

To tyle tytułem wstępu do tematu – komplementy dla faceta

pozdrawiam

Marcin „Adept”

ps. dużo więcej, o tym jak rozmawiać z faetami, jak go rozkochać w sobie i zauroczyć, aby nie mógł przestać o Tobie myśleć – napisałem w moim najnowszym kursie. Więc jak chcesz stać się atrakcyjną, zrozumieć facetów i zacząć przyciągać tych właściwych – kliknij w obrazek poniżej:

Najnowsze posty
Komentarz
 • Marek
  Odpowiedz

  Mnie pozamiatało, kiedy bardzo atrakcyjna Pani Prezes ze wschodnich rubieży Ukrainy skomplementowała, że mam taki miły głos. A wiem, że żadnym alfamale basem nie władam. I po co mi był garnitur z Miami i zegarek IWC 😉

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby