kat. atrakcyjność

Mijają miesiące lub lata, a Ty odnosisz wrażenie, że między Tobą a partnerem nic się nie zmieniło? A może w waszej relacji zapanowała chłodna atmosfera, a Ty obserwujesz, jak Twój mężczyzna obdarza coraz większym zainteresowaniem koleżankę z pracy? Dowiedz się, jak na nowo rozpalić płomień w waszym związku i przyciągnąć jego uwagę!

Perfekcyjna pani domu na szpilkach

Kiedy jesteś w relacji przez długi czas, a dodatkowo mieszkacie razem, często między partnerami wytwarza się silna więź. To sprawia, że w rytmie dnia codziennego nie silicie się na bycie atrakcyjnymi. Otwarcie okazujecie swoje słabości i czujecie swobodę, przebywając ze sobą.

On regularnie zaprasza kumpli do mieszkania na oglądanie meczy, zza jego koszuli wydostaje się piwny brzuch i nie pamiętasz kiedy ostatni raz dostałaś kwiaty. Ty zaś snujesz się po mieszkaniu w dresach, jesteś panią domu na cały etat i nie wiesz już, jak poprawnie chodzić w szpilkach. To scenariusz, który jest smutną rzeczywistością wielu par. Wasza dwójka nie musi być następna!

Jeśli jednak nagle zauważysz, że on późno wraca do domu, kupuje nowe ubrania i dba o swój wygląd, to znak, że czas zawalczyć o swojego faceta!

Przypomnij sobie, jak wyglądały wasze pierwsze spotkania. Odśwież swoją szafę, wybierz się do spa albo zmień fryzurę! Pokaż mu, że jesteś tą samą seks-bombą, co kilka lat temu! Każdy facet chce mieć kobietę, którą będzie mógł z dumą przedstawić kolegom jako swoje trofeum!

Trzymaj wrogów blisko siebie

To powiedzenie powinnaś bardzo dobrze zapamiętać. Najczęstszy błąd, jaki popełniają kobiety, to sceny zazdrości. Jeśli zauważyłaś, że w otoczeniu Twojego faceta kręci się sympatyczna koleżanka, nie pokazuj, że gotujesz się na jej widok. Staraj się podchodzić do znajomych Twojego partnera na tyle przyjacielsko, aby pokazać, że szanujesz siebie i jesteś świadoma własnej wartości. Nie szukaj potwierdzenia atrakcyjności w kłótniach i robieniu scen.

Kiedy on z zainteresowaniem będzie opowiadał Ci o imponującej znajomej, Ty podzielaj jego fascynację i zajmij się sobą! Poświęć więcej czasu na realizowanie swojego hobby tak, aby on widział, że jesteś niezależną kobietą i nie potrzebujesz go, aby czuć się szczęśliwa.

Swoboda, jaką pozostawisz facetowi wywrze na nim ogromne wrażenie i sprawi, że wróci do Ciebie szybciej, niż myślisz.

Zabij rutynę

Rutyna jest naturalnym zjawiskiem, które pojawia się w związku. Nie oznacza to jednak, że należy się do niej przyzwyczaić, lecz ją pokonywać. Od rutyny krótka droga do zdrady, która dotyczy blisko 50% kobiet i mężczyzn. Jeśli chcesz, aby Twój partner nie szukał wrażeń poza waszą relacją, musisz skupić się na zorganizowaniu wspólnego czasu.

Może jest coś, co planowaliście zrobić, ale przez natłok obowiązków się to nie udało? Być może wspólny wyjazd we dwoje będzie miłą niespodzianką dla drugiej połówki. Relaks w urokliwym miejscu z najbliższą osobą to najlepszy sposób na odświeżenie relacji. 🙂

Zaskocz go w sypialni

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój facet nie będzie interesował się innymi kobietami, musisz zadbać o waszą relację w sypialni. Postaraj się wprowadzić urozmaicenie lub porozmawiaj z nim o jego potrzebach. Może warto umilić mu dzień pikantnym sms-em?

Do tej pory to on dominował, a Ty biernie akceptowałaś jego kroki? Może czas na zamianę ról – przejęcie przez Ciebie inicjatywy może okazać się dla niego bardzo ekscytujące. Spróbuj go zaskoczyć i sprawić, że jego ego zostanie dopieszczone.

Podjęte kroki powinny sprawić, że Ty i Twój wybranek zbliżycie się do siebie, a jemu nie przyjdzie na myśl spotykanie się z kimś innym. Jeżeli jednak po Twoich staraniach, nadal pozostaniesz w cieniu, powinnaś poważnie zastanowić się nad brakiem zaangażowania z jego strony.

Marcin

ps. wszystko o rozkochiwaniu faceta w sobie i na zawsze, napisałem w moim najnowszym kursie, więc jak chcesz stać się atrakcyjną, zrozumieć facetów i zacząć przyciągać tych właściwych – kliknij w obrazek poniżej:

Najnowsze posty
Komentarz
 • SchrodingerPUA
  Odpowiedz

  Czy „podzielanie jego zainteresowania” atrakcyjną koleżanką z pracy nie jest najprostszą drogą, aby facet wpadł na pomysł trójkąta? 🙂

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby