kat. popularne, psychologia mężczyzn

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek pójść do łóżka z facetem z miłości? A może znasz koleżanki, które tak mówią i potem dziwią się, że po seksie facet przestał się odzywać i zniknął? Czułaś te motylki w brzuchu na randce, czułaś zauroczenie, poszłaś do łóżka wierząc, że robisz słusznie, bo przecież czułaś miłość / zauroczenie (w jakimś tam stopniu). A potem niespodziewanie facet urywa z Tobą kontakt?

Tak się dzieje, gdy chcesz się związać z facetem na dłużej i idziesz z nim do łóżka z miłości. Potworny błąd!! To nie skończy się dobrze dla Twoich planów związku na lata. Możesz zrzucić winę na mężczyzn, płakać na ramieniu koleżanki, jacy to mężczyźni są źli i fałszywi. Pisać w internecie, że faceci nie mają uczuć, nie potrafią się zakochać, są podli, manipulują i chodzi im tylko o seks. Ale prawda jest taka, że to nie tylko ich wina. To w dużej mierze wina Twojego braku świadomości tego, jak zachodzi w mężczyźnie proces zakochiwania. Mężczyzna nie zakochuje się przez seks.

Uwaga! Jeżeli chcesz długiego, stałego  związku z tym mężczyzną, to powinnaś iść z nim do łóżka dopiero wtedy, gdy ON CZUJE ZAUROCZENIE/MIŁOŚĆ DO CIEBIE (a Nie Tylko Ty do Niego!). Powinnaś iść do łóżka z JEGO MIŁOŚCI (nie z samego napalenia), niekoniecznie tylko z Twojej 🙂

 

(mała dygresja: Jak upewnić się, że on jest Tobą naprawdę zainteresowany? Tutaj możesz pobrać listę męskich sygnałów (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/)

Gdy mężczyzna jest prawdziwie zakochany, to wraca do swojej żony od kochanki. Zawsze. Wybierze żonę nad kochankę. Nie tylko z wygody, ale głównie z emocji, które do niej czuje i nie potrafi ich sobie wytłumaczyć. On WIE i CZUJE, że ją kocha. Ona jest zołzą, gania go z wałkiem do ciasta po mieszkaniu, a on i tak wraca do niej. Mimo, że kochanka jest młodsza i atrakcyjniejsza. Ale do kochanki czuje tylko pociąg seksualny. Podczas gdy do żony czuje miłość wielowymiarową. Żona jest matką jego dzieci. Jest kobietą wyjątkową. Kochanka nie daje mu to co żona. Być może jest też na odwrót. Żona nie daje mu tego co kochanka. Ale postawiony pod ścianą niemal zawsze wybiera skruszony powrót do żony. Myślisz, że mężczyźni nie potrafią kochać? To dlaczego olbrzymia większość samobójstw z miłości to mężczyźni?

Mężczyzna nie zakochuje się w czasie seksu lub po seksie. Metaforycznie mówiąc, przelewa w czasie wytrysku swoje pożądanie w kobietę. I potem na jakiś czas ma spokój 😉 Seks u faceta nie ma nic wspólnego z miłością, tylko z fizycznym pożądaniem kobiety. Facet nie miesza na ogół tych dwóch rzeczy. Kiedy mężczyzna zakochuje się w kobiecie, to wcale nie musi to mieć związku z seksem. Gdyby faceci chcieli tylko seksu, to nie wiązali by się w związki z kobietami, tylko non stop chodzili na dziwki. Gdyby faceci zakochiwali się w kobietach podczas seksu, to przy burdelach stałyby pałace ślubów. W średniowieczu rycerze kochali damy swojego serca mimo, że miesiącami ich nie widzieli. Dziś żołnierze nie mają kontaktu z dziewczyną cały rok albo dwa, zasypiają z fotografią ukochanej. I ją kochają, tęsknią za nią.

Marcin

ps. o potrzebach mężczyzn, które sprawiają, że się szczerze zakochują w kobietach poczytasz TUTAJ.

ps2. Czasem moje czytelniczki pytają mnie „Marcin, Ale jak ja mam nie iść z nim do łóżka, gdy mnie roznosi podniecenie i TAK BARDZO chcę się z nim pieprzyć!!??”. No cóż, to bardzo proste 😉  Idź rozładować seksualne napięcie z innym facetem jak już nie możesz wytrzymać. A swojego mężczyznę na dłużej przetrzymaj tak, żeby najpierw się szczerze i w pełni w Tobie zakochał. A dopiero potem idź z nim do łóżka 🙂

 

Najnowsze posty
Komentarze
 • Kasiaak2
  Odpowiedz

  Wszystko fajnie ale nie zgadzam sie z tym pojsciem popieprzyc sie z innym facetem a swojego przetrzymac. Sorry ale takie stwierdzenie tylko swiadczy o tym ze w takim razie po co mi ten ?moj? facet? Jak moge sie bzykac z innymi to nie wiaze sie z jednym. Skoro nie mam problemu bzykac sie z innymi to znaczy ze raczej nie jestem taka zauroczona tym ?moim? .

  • A
   Odpowiedz

   Bo do tego twojego jak już masz uczucia wyższe to zebys nie została zraniona zanadto mi się wydaje sens tej wypowiedzi

 • Aaa
  Odpowiedz

  Tak a kiedy rozpoznać ze to z JEGO miłości czy uczucie szczere a nie właśnie typowo wykorzystanie na raz mhm

 • Anna
  Odpowiedz

  Dopóki się nie zakocha?? Czyli co? Kilka tygodni bez seksu? Przykładowo która randka mogłaby to być?

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby