kat. popularne, psychologia relacji

Przez ostatnie 10 lat, od  czytelniczek bloga dostaję pytanie „Marcin, dlaczego ja ciągle przyciągam do siebie samych dupków?”. Odpowiedź jest banalnie prosta – bo taki masz podstawowy wzorzec męski w swojej podświadomości. Musisz sprawdzić definicje atrakcyjnego faceta/ mężczyzny, którą masz w swojej głowie. Przemyśleć swoje stare definicje mężczyzny. Czy jak miałaś 18-20 lat, nie znałaś jeszcze zbyt wielu facetów, to jacy faceci Ci się podobali? A nawet sięgnąłbym głębiej, jaką miałaś definicje mężczyzny w szkole, w liceum, w okresie gdy zaczęły się się pierwsze związki. I  czy nie było tak, że okazało się, że Ci faceci są dość chujowi? Np. biegają nadmuchani testosteronem, są krzykliwi, zwracają uwagę na imprezie (tacy nastoletni samce alfa). Albo Ci co palą, Ci co kozaczą, opowiadają dowcipy, w grupie nastoletnich rówieśników są szanowani, a po bliższym poznaniu okazywało się, że jedyne co, to tylko się opierdalaja, nic nie robią.  Krzyczą głośno, robią dużo szumu wokół siebie, ale nic więcej za tym nie ma.  I prawdopodobnie nic trwałego nie wychodziło z tych związków.

Dygresja: Tutaj możesz pobrać listę sygnałów zainteresowania i zauroczenia mężczyzny kobietą (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/

Po tych pierwszych rozczarowaniach zorientowałaś się czego nie chcesz, ale nie zmieniła się podświadoma DEFINICJA jakiego faceta naprawdę chcesz. Teraz wiesz czego NIE chcesz, ALE CZY WIESZ CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCESZ? Lata minęły, a Ty ciągle lecisz na STAREJ definicji, na STARYM wzorcu. Bo Twój mózg (konkretnie podświadomość) się wyuczył kiedyś, na jakiego faceta ma zareagować automatycznie Twoje ciało. I taki typ faceta automatycznie (podświadomie) wywołuje reakcję emocjonalną. A potem jest już tylko wkurwienie się, że znowu kolejny facet okazał się dupkiem.

Więc co zrobić teraz ?

 1. Musisz usiąść spokojnie i sprawdzić w głowie, jaki powstał u Ciebie wzorzec faceta, wtedy, gdy hormony zaczęły szaleć po raz pierwszy, wtedy gdy tworzyły się definicje mężczyzny i kochanka, pierwsze miłości.
 2. Sprawdź, czy jest wspólny mianownik tych facetów z przeszłości z obecnymi „dupkami”. Tymi których teraz przyciągasz.
 3.   Zrobić teraz nową, DOKŁADNĄ definicję faceta, który byłby atrakcyjny i miał te cechy, które pragniesz na OBECNY MOMENT ŻYCIA

Stwórz swoją własną definicje poszukiwanego przez Ciebie faceta. Bo już wiesz czego szukałaś i  już wiesz, że ta strategia nie działa. To teraz kogo szukasz? Jakie ma mieć włosy, jaki wygląd, jaki zapach? Czym się zajmuje, co ma umieć robić, jakie mieć zainteresowania?

I najważniejsze –  jak on ma się zachowywać w relacji z Tobą,  jaki ma mieć stosunek do związków, dzieci, życia itd. Kim on jest dla ciebie jako osoba, której szukasz? Staraj się go opisać  najdokładniej jak potrafisz. Spisz sobie to nawet na kilka stron A4, jeśli jest taka potrzeba.

Czytaj sobie to codziennie rano i wieczorem, przez kilka dni, może tygodni, aby utrwalił się w Twojej głowie nowy wzorzec, nowy filtr percepcyjny. Który sprawi, że zaczniesz po pewnym czasie dostrzegać innych facetów jako atrakcyjnych, a innych (dupków) Twoja podświadomość będzie usuwać z pola uwagi. Bo Ci właściwi faceci, oni zawsze istnieją w Twoim otoczeniu, tylko TY ich świadomie nie widzisz. To czego nie mamy na filtrach percepcyjnych, to wycinamy z naszej uwagi. Jest to jakby „niewidoczne” na naszym radarze mentalnym.

Możesz też codziennie robić krótką wizualizację. Zacznij od wyobrażenia tego mężczyzny, jego cech fizycznych oraz charakteru (jak w ćwiczeniu powyżej). Wyobraź sobie, że z każdą sekundą przyciągasz do siebie swoją drugą połówkę. Pomoże Ci wyobrażenie sobie, że wszechświat również pragnie, byś dostała to czego chcesz i  zapewni ci możliwość poznania tego mężczyzny. Możesz też użyć jakiejś innej swojej transformującej techniki, która wprowadza nowe sposoby myślenia.

Druga rzecz – sprawdź czy nie przyciągasz facetów podobnych do swojego ojca? Kłopot jest, gdy ojciec był patologią. Podświadomość nie ocenia czy coś jest dobre czy złe, tylko to modeluje. W efekcie tworzą się związki takie jak miał patologiczny ojciec.

Trzecia rzecz – sprawdź obecne  swoje przekonania czyli  wypisz sobie na kartce  10-20 razy to co Ci się pojawia w głowie (TERAZ)  po „Prawdziwy mężczyzna to…”.  Sprawdź, czy te myśli pasują do typu „dupka”, którego non stop przyciągasz. Jeżeli tak, to tym bardziej pora na rozpoczęcie tych ćwiczeń mentalnych i zmienienie podświadomego wzorca. Zdaj sobie sprawę, że w dużym stopniu przyciągamy do siebie to, co jest podobne do nas. Czy to oznacza, że skoro przyciągasz dupka to sama jesteś „dupką”, „frajerką”?  I tak i nie 🙂

Zastanów się nad tą kwestią: czy jest tak, że myśląc o docelowym mężczyźnie NAJPIERW pojawiają Ci się w głowie  takie cechy, których NIE CHCESZ? Np. „nie chcą aby był niski, nie chcę aby był skąpy i egoistyczny”. To powoduje, że najpierw skupiasz się na tych negatywach i wzmacniasz swój „negatywny” filtr na facetów. Wtedy TYM BARDZIEJ powinnaś skupić się na ćwiczeniu z POZYTYWNYMI CECHAMI.

Jeżeli do dziś przyciągałaś do siebie typ faceta, z którym nie chcesz mieć nic do czynienia,  to jest to efekt Twojego dotychczasowego myślenia i… prawdopodobnie odbicie  jakiejś  ?części? Twojej osobowości. Może być tak (nie musi) że np. sama jesteś marudna, bez ambicji i… przyciągasz typowych leni. Aby zacząć przyciągać inny typ facetów, musisz zmieniać swoje myśli, wyobrażenia, wibrację, aby Twoja nowa Ty pasowała do Twojego wymarzonego typu faceta. A po pierwszych sygnałach „dupka” emocjonalnie być gotową do ucięcia znajomości.  Do dzieła.

pozdrawiam

Marcin „Adept”

Najnowsze posty
Komentarze
 • Lena
  Odpowiedz

  Mam problem kocham pewnego mężczyzne od kilku lat ale kiedy się do mnie zbliży, na jakiś czas ucieka, potem znowu wraca. A chcę zbudować z nim coś więcej niż znajomość, oparta na rozmowach.

 • Karo
  Odpowiedz

  Czy będzie jeszcze można zakupić kurs 'jak rozkochać i zatrzymać faceta „???

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby