Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/adept2/domains/alfafemale.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
stalker
 kat. Bez Kategorii

Stalking, o co w tym chodzi?

Praktycznie każda atrakcyjna kobieta z która się spotykałem lub znałem, miała w swoim życiu co najmniej jeden taki epizod. Był mężczyzna, którego poznała albo z którym była w jakiejś relacji i po zerwaniu z nim lub odrzuceniu jego ?zalotów? miała z nim przeróżne nieprzyjemne problemy.
Np.
– śledził ją i nachodził pod domem.
– dzwonił o różnych porach
– wysyłał jej smsy z pogróżkami na przemian z wyrazami uwielbienia
– włamywał się jej na pocztę, komunikator, zakładał podsłuchy
– w skrajnych przypadkach śledził (lub podsłuchiwał) jej połączenia telefoniczne
– fizycznie ją straszył, bił, wyzywał

 

Wszystko pod wpływem niekontrolowanych, toksycznych emocji i zdrowo popapranych myśli w głowie stalkera.

 

Niestety, często nie jest to proces logiczny, a emocjonalny i taki „stalker” (bo mężczyzną bym go nie określił) nie daje sobie wyperswadować swoich działań. Często przed swoimi znajomymi gra ?niewiniątko? i nie przyznaje się do takich działań.
Smutne to jest, że najczęściej zjawisko stalkingu dotyczy mężczyzn prześladujących kobiety. W drugą stronę jest to dużo rzadsze. Ja w swoim życiu miałem tylko 3 przypadki kobiet „stalkujących” mnie, z czego jeden stosunkowo drastyczny. Ale nie przejmuj się czytelniku, nie zostałem pobity przez kobietę ;)

 

Dodatkowo smutne jest także to, że nawet nieatrakcyjne kobiety miały w swoim życiu do czynienia ze stalkingiem. Co pokazuje męską seksualną frustrację i niezrozumienie przez większość z nich psychiki kobiet oraz tego jak być dla nich atrakcyjnym wewnętrznie i zewnętrznie.
„Marcin, ale jest już stalker, śledzi mnie , boję się go i co z nim zrobić żeby się w końcu odczepił ???”
Zatem do rzeczy.

Stalker – Co na niego nie działa zazwyczaj:

NIE DZIAŁA – logiczna rozmowa ze stalkerem i próby racjonalnego przekonywania żeby odpuścił,
NIE DZIAŁA (wbrew pozorom) – straszenie go policją i sądem
NIE DZIAŁA – rozmowa z jego znajomymi i tłumaczenie im, że on stosuje stalking
NIE DZIAŁA – płakanie i proszenie go, żeby przestał Cię prześladować
NIE DZIAŁA – to co zazwyczaj robisz czytelniczko i nie działa :)

Więc jak zatrzymać stalking i działania psychopatycznego stalkera?

Z moich doświadczeń jedynym sensownym i skutecznym działaniem jest (jeżeli powyższe zawiodą):
Wywołanie w stalkerze na tyle nieprzyjemnych związanych z Tobą, aby przemogły one uczucia do Ciebie.
Może to być rozmowa z nim, w której grozisz mu, że przyjdziesz do niego do pracy i zrobisz mu wielkie widowisko przed jego kierownictwem lub (jeśli prowadzi firmę) przed jego klientami, zburzy jego wizerunek w pracy lub w kontaktach biznesowych. Najpewniej w głębi siebie wiesz, że tego nie zrobisz bo jesteś miłą i grzeczną kobietką (inaczej by Ciebie pewnie nie stalkował), ALE ON TEGO NIE BĘDZIE PEWNY.
Dlatego w rozmowie z nim powinnaś „zagrać aktorsko” kobietę maksymalnie zdesperowaną i chętną do TAKICH RADYKALNYCH POSUNIĘĆ.
GROZISZ mu zrobieniem wielkiego obciachu w jego pracy, firmie. Potem grozisz mu zniszczeniem jego marki (jeżeli ma firmę) poprzez obsmarowanie go wśród jego klientów biznesowych na wszelkie możliwe sposoby. Grozisz mu donosami do US, kontroli SANEPIDU itd. co tylko Ci przyjdzie do głowy. Przemyśl to wszystko wcześniej, żeby nie rozmowa z nim nie była improwizacją.Z jakichś powodów tego typu argumentacja trafia mocniej do stalkera niż grożenie mu policją. Być może zdaje on sobie sprawę, że policjanci często tego typu sprawy traktują lekko mówiąc ? lekko.

Drugim ciekawym sposobem, który czasem okazuje się skutecznym, jest namówienie Twojego ojca, żeby z nim porozmawiał. Z pewnych powodów nie działa zbyt dobrze wysyłanie obecnego chłopaka, kolegi, brata. Natomiast wysłanie  własnego ojca, żeby stalker się odczepił, działa lepiej niż by się wydawało.

Jeżeli potrzebujesz gotowych, sformułowanych już wcześniej tekstów na rozmowę ze stalkerem to w którymś z kolejnych postów podam czytelniczkom kilka „gotowców”. Nie dam Ci na to 100% gwarancji, lecz skuteczność takiego działania jest rażąco wyższa niż tego co wymieniłem we wcześniejszym wpisie, a co NIE DZIAŁA.

Polecam też książkę „Zawsze Bezpieczna” napisaną przez policjantów. Zawiera ona szereg porad nie tylko związanych ze stalkingiem, ale ogólnie z bezpieczeństwem kobiet.

Poszukaj w google lub na allegro.

Mam nadzieję, że to trochę pomoże moim czytelniczkom.

pozdrawiam

Marcin

Najnowsze posty
Komentarze
 • Anka z Wenus
  Odpowiedz

  kilka koleżanek z mojego otoczenia ma ten problem… podzielę się chętnie z nimi tym artykułem

 • waldek
  Odpowiedz

  Czy możesz się Anko z Wenus podzielić opinia jak one na nich trafily ? czy czuly to od początku ,ze to się tak skończy a nie dopuszczaly myśli do siebie ? czy tez sa takimi samymi jak oni stalkerzy czerpiącymi przyjemność z symbiozy drzewo grzyb i nie mogli zyc bez siebie
  bo ja nie wierze w to ,ze może kobieta poznac stalkera i nie umiec się od niego uwolnić …

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby