Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/adept2/domains/alfafemale.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
7 Cech, Których Mężczyźni Szukają w Kobiecie - Blog dla kobiet AlfaFemale
 kat. atrakcyjność, popularne, psychologia mężczyzn

To może nie jest politycznie poprawne, ale rzeczywistość jest taka, że większość mężczyzn musi być fizycznie zainteresowana (najczęściej chodzi o wygląd kobiety) kobietą zanim zaczną myśleć o związaniu się z nią. Jeśli myślisz, że to powierzchowne i nie w porządku, to będziesz miała rację.  Ale moim zadaniem nie jest tworzenie dla Ciebie świata fantazji, tylko podanie Ci wskazówek do wzbogacenia Twego życia o mężczyznę i związek. Trochę tak jakbym miał mapę do skarbu ukrytego na wyspie i Ci ją przekazał 🙂

Zapewne nie jesteś zaskoczona słysząc, że wygląd jest ważny dla mężczyzn. Ale możesz być zaskoczona słysząc, jak mężczyźni interpretują kobiecą atrakcyjność.  Twój wygląd może zaprowadzić cię do drzwi, ale to twoja osobowość dobija targu (związek). I o ile mężczyzna może poświęcić pięknej kobiecie o wiele więcej czasu niż nieatrakcyjnej, to jednak wygląd sam w sobie rzadko kiedy jest wystarczający aby mężczyzna zaangażował się w emocjonalny, monogamiczny związek. Twój wygląd  to nie jest bariera nie do przejścia dla mężczyzny (jeśli nie jesteś od razu w jego typie),  ale wymaga od ciebie pewnego wysiłku żeby wykorzystać inne atuty, które posiadasz. Jeśli jesteś Pani Średnio Atrakcyjna to powinnaś być np. czarująca, interesująca i zniewalająca na inne sposoby. Jako ciekawostkę powiem Ci, że moi klienci często piszą do mnie w ten sposób:

„(…)Poznaliśmy się z J. w wakacje, na początku to była zwykła znajomość, ona nie była tak do końca w moim typie, ale po pewnym czasie, zauważyłem, że coraz bardziej się mną interesuje i chce ze mną spędzać więcej czasu. Nic do niej nie czułem początkowo, ale z czasem zaczęła mi się podobać pod każdym względem i zaczęliśmy spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Od września byliśmy parą (…)”

Takie historie czytam zbyt często, aby to było wyjątkiem. Najczęściej tak piszą do mnie Ci mężczyźni, którzy zawalili swoje związki i chcą teraz odzyskać ukochaną. To pokazuje też, że wygląd ma znaczenie, ale jeśli chodzi o miłość, są równie ważne inne rzeczy, cechy charakteru itp.

U kobiety normalne jest pewne większe zainteresowanie mężczyzną z zasobami (pieniędzmi, statusem społecznym), tak samo dla mężczyzny normalne jest zainteresowania piękną, atrakcyjną kobietą (wygląd). Jednakże, dla większości kobiet same pieniądze nie będą powodem do zakochania się. Mężczyzna z pieniędzmi nie może zamachać ci przed twarzą swoim grubym portfelem, żeby zdobyć twoją miłość. Tak samo piękno zewnętrzne nie zapewni ci wyjątkowego związku. Typ ludzi, którzy zakochają się w męskim portfelu lub kobiecym ciele z pominięciem pozostałych czynników, nie ma tendencji do stworzenia udanego związku. Jeśli jesteś piękna, to możesz liczyć na więcej męskich spojrzeń lub zagadań na imprezie, a to sprawi, że będziesz miała więcej okazji do pokazania jak jesteś niezwykła. Jednak bez względu na swój wygląd, jesteś idealnym typem jakiegoś mężczyzny.

(mała dygresja: Tutaj możesz pobrać listę męskich sygnałów zainteresowania (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/)

Większość mężczyzn nie szuka tylko związków długotrwałych lub tylko przygód seksualnych. Większość mężczyzn oscyluje gdzieś pośrodku, jest otwarta na obie możliwości. Wszystko zależy od nastroju, sytuacji w życiu, niedawnego rozstania  jak również od rodzaju kobiety z jaką rozmawiają. Ale w ciągu kilku minut spotkania z tobą, mężczyzna będzie wiedział jakiego związku chce z tobą, jeśli w ogóle jakiegoś chce. Jeśli chodzi o wygląd, niewiele możesz zrobić, aby twoja twarz była bardziej kobieca poza nałożeniem makijażu i zmianą fryzury. Nie liczę tu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, bo to już jest droższa sprawa.

Włosy – lepiej długie. Co najmniej do ramion. Mam gdzieś co mówi twoja przyjaciółka, mama, kolega gej. Jeszcze nie spotkałem mężczyzny, który wolałby kobietę z krótkimi włosami. Podobno tacy gdzieś istnieją, ale to legendy i wyjątki, nie reguły. Niektóre kobiety wyglądają dobrze z krótkimi włosami, ale nieporównywalnie lepiej z długimi. Kulturowo, długie włosy oznaczają kobiecość. Chcesz maksymalizować swój wizualny wpływ na mężczyznę, zamiast strzelać sobie w stopę. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy należysz do jakiejś subkultury, gdzie normą dla kobiet jest noszenie krótkich włosów. No i jesteś szczególnie zainteresowana mężczyzną z tej konkretnej subkultury. Nie jestem ekspertem od makijażu, więc udaj się do specjalisty lub poszukaj kanału na YT w tym temacie.  Jeśli chodzi o kolor włosów, to ludzie od setek lat się nad tym zastanawiają. Podobno blondynki postrzegane są jako bardziej atrakcyjne, ale badania naukowe tego nie potwierdzają. I to tyle. Na każdego mężczyznę, który woli blondynki przypada inny, który woli brunetki.  O wiele ważniejsze jest czy kolor twoich włosów współgra z twoim wyglądem. Druga ważna sprawa, czy lubisz swój kolor włosów ?  No i jak się w nim czujesz? To chyba nawet ważniejsze.

OSOBOWOŚĆ  – Twoja osobowość zawsze ma znaczenie dla mężczyzny, gdy szuka randek lub dłuższych relacji, niż gdy chce tylko przygody. Jeżeli szukasz szybkiej przygody, to bądź zabawna, zalotna i nie bój się mówić o seksie. Jednak w przypadku związku długoterminowego (long term relationship), tematy do rozmowy z nim powinny być dużo bardziej zróżnicowane. Istnieje kilka cech osobowości, które bez względu na okres w historii stale przyciągają najwięcej mężczyzn:

Bądź pozytywna. Na mężczyzn działa kobieca, emocjonalna energia. Negatywność jest głęboko nieatrakcyjna. Zawsze.

Bądź niezależna. Bez względu na to jak bardzo lubisz mężczyznę, utrzymuj i rozwijaj swoje własne opinie, zainteresowania, miej własnych przyjaciół czyli własne życie. Tak jak nie byłoby atrakcyjne, jeżeli mężczyzna porzuciłby dla ciebie swoje cele, hobby i gdyby próbował być całym Twoim życiem. To może z pozoru wydać Ci się fajne, gdyby on uczepił się Ciebie jak rzep. Może nazwałabyś to wielką miłością i zaangażowaniem z jego strony. Ale po pewnym czasie straciłby w Twoich oczach szacunek, przestał być jakimkolwiek wyzwaniem. I to byłby już koniec Twoich uczuć i waszego związku. Dokładnie tak samo działa to w odwrotną stronę.

Gdy jest to możliwe, nie krytykuj go w obecności innych.  Zawsze czekaj, aby omówić delikatne tematy w cztery oczy.

Nie flirtuj z jego kumplami lub gdy jego przyjaciele są tego świadkami. Wiem, że kobiety lubią się później tłumaczyć mówiąc, że to tylko taki „zwykły, naturalny flirt czy kokieteria” lub „to nic dla mnie nie znaczy”, lub „to tylko takie koleżeńskie rozmowy”. Ale w żadnym wypadku takie tłumaczenie nie sprawi, że odbiór tej sytuacji przez niego  się zmieni. Ty dobrze wiesz, kiedy w czasie rozmowy kokietujesz mężczyzn, kiedy uśmiechasz się choć trochę zalotnie. Mężczyźni nie są tak subtelni w odróżnianiu prawdziwego flirtu od uprzejmej rozmowy. Dla nich wszystko będzie od razu flirtem, zdradą itp. Można nad tym z nim pracować, ale po co Ci późniejsze kłótnie lub wyrobienie sobie w jego oczach opinii, że nie można Ci ufać i zostawić samej. Nie mają sensu kłótnie, podczas których próbujesz mu udowodnić, że tak nie jest. Być może masz rację, być może sądzisz, że on jest śmieszny i przewrażliwiony, ale nie możesz się z kimś kłócić o to, jak on się czuje. Żaden sędzia nie wstanie i nie powie: „Tak, pani Dziewczyno, udowodniła pani swoją rację i dlatego też zasądzam, że pani chłopak nie ma prawa do czucia się źle!”

 

Bądź kobieca – on nie chce, abyś zachowywała się jak facet, bo bądźmy szczerzy ? nie będziesz w tym zachowaniu bardziej facetem niż on. Zachowanie takie nie zrobi na pewno na nim dobrego wrażenia. Fakt, ze masz wielu przyjaciół płci męskiej nie gra na twoją korzyść. Nie wspominaj o tym za często. Być może on zastanawia się, dlaczego inne kobiety nie chcą się z Tobą przyjaźnić??

Kobiece zachowanie to raczej posiadanie w sobie wyjątkowej energię do życia. Każda kobieta wyraża swoją kobiecość inaczej. Niektóre kobiety są opiekuńczymi domowymi boginiami, dbającymi o swój dom lub mogą ugotować smaczny posiłek. Inne kobiety charakteryzują się klasą, ciepłem i empatią. A niektóre kobiety lubią ładnie się ubierać, zawsze doskonale wyglądają i ładnie pachną. Jedno nie musi wykluczać drugiego, czy trzeciego.

Zachowaj swoją (bujną) przeszłość dla siebie – większość mężczyzn zazwyczaj nie chce być z kobietami, o których wiedzą, że miały one w przeszłości związki z mężczyznami bogatymi, sławnymi czy przystojnymi. Czują kompleksy, które gryzą ich duszę. Dzieje się tak, ponieważ mężczyźni mają obsesję na punkcie podboju i obrazu siebie jako zdobywcy. Słuchanie o Twoim ex  aktorze, dyrektorze dużej firmy czy innym vipie, z którymi spałaś, nie sprawi że wasz związek będzie lepszy. Wręcz odwrotnie, to jad do jego serca i gwóźdź do trumny waszego związku. Raczej żadne rozmowy tu nie pomogą, gdy on ciągle wyobraża sobie jak pieprzysz się z ex. Ta reguła ma wyjątek 🙂  ja lubię słuchać takie historie, bo interpretuje je zawsze na swoją korzyść 🙂

Ufff, wystarczy na dzisiaj. Trochę się rozpisałem, a to TYLKO WSTĘP do tematu.
Niedługo kolejne wpisy. Pozdrawiam

Marcin „Adept”

ps.  nie pozwól nikomu nazwać się blacharą lub powierzchowną hajsopędną laską, z powodu zainteresowania męskimi zasobami. Tak samo powierzchowne jest męskie zainteresowanie rozmiarem twojego biustu i nogami 🙂

ps. dużo więcej cech i o zachowaniach kobiety atrakcyjnej, napisałem w moim najnowszym kursie. Jak chcesz stać się atrakcyjną dla mężczyzn, poznać cechy kobiety o wyskiej wartości, zrozumieć facetów i zacząć przyciągać jak magnes tych właściwych, aby Cię nigdy nie zdradzili i nie zostawili – kliknij w obrazek poniżej:

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here
atrakcyjność kobiety

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby