kat. psychologia relacji

Skąd wiesz, w jakim typie związku jesteś? Nigdy nic nie zakładaj z góry bez przeprowadzenia rozmowy.

Czy przeprowadziliście szczerą rozmowę i oboje stwierdziliście, że faktycznie jesteście razem?  Czy oboje postrzegacie daną relację w taki sam sposób?

Dobrym znakiem, że jesteście w stałym związku jest fakt, że on przedstawia Ciebie zawsze jako swoją dziewczynę.

Nie zliczę historii moich klientów, gdy umawiali się na spotkania/randki z dziewczyną.  Były to na ogół pierwsze 3-5 spotkań. Lądowali w łóżku i było gorąco. Ale jeszcze nie traktowali dziewczyny jako swojej stałej i jedynej partnerki. Docierali do punktu w którym chcieli się związać. Problem był taki, że nigdy nie omówili szczegółowo relacji, która ich łączyła z dziewczyną. Ona (one) z góry założyła, że są już razem w związku. Ale zrobiła to tylko w swojej wyobraźni. Nie porozmawiała z nim.

W jednej z takich sytuacji, pewnej nocy na imprezie, dziewczyna zobaczyła mojego czytelnika z jakąś atrakcyjną kobietą i zrobiła mu wielką awanturę. To zakończyło ich znajomość.

On dotarł do momentu, w którym chciał zaangażować się na poważnie z nią, a nie randkować z innymi kobietami. Zamykał inne znajomości z kobietami, ale było już za późno. Ona z góry założyła, że to, co ich łączyło do tej pory to był poważny związek i ta sytuacja była dla niej zdradą. Stąd taki efekt, a nie inny.

Sytuacje takie są dość powszechne.

Uprawianie seksu nie oznacza, że ​​jesteś z nim w związku.

Wspólne wyjścia na imprezę w każdy weekend, nie oznaczają, że ​​jesteś z nim w związku.

 Spotkanie z jego / twoimi rodzicami nie oznacza, że ​​jesteś z nim w związku.

Pójście z nim na kilka randek lub kilka dużych imprez (na przykład wesela), nie oznacza, że ​​jesteś z nim w związku. 

To, że twoi  i jego znajomi mówią, że świetna z was para nie oznacza, że jesteś w związku.

Jego stwierdzenie, że cię uwielbia, a nawet kocha nie znaczy, że jesteś z nim w związku.

X, Y, Z  nie oznacza, że ​​jesteś z nim w związku.

To wszystko powyżej mogą dać Ci wskazówki, sygnały, ale nie miej 100% pewności.

Niektóre kobiety, które zakładają, że są one w związku, ponieważ chcą być w związku i ponieważ WYDAJE im się że są w związku. Zakładają, że skoro było łózko, było kilka spotkań to AUTOMATYCZNIE są w stałym, monogamicznym związku. Tak może być, ale nie musi. Nie można zakładać DOMYŚLNEGO sposobu myślenia o relacji. W tym sensie, że skoro Ty myślisz o związku i uważasz waszą relację za związek, nie oznacza że on myśli tka samo. Nie zakładaj, że to dzieje się samo z siebie, bez rozmowy. Bo się zawiedziesz.

Wg mnie, jedynym prawdziwym wskazaniem na to, że jesteś w związku, jest to, że oboje przeprowadziliście wyraźną rozmowę o tym kim jesteście dla siebie i czego oczekujecie.

Niezależnie od tego jak zaczął się Twój związek, jakie miałaś początkowe cele, warto jest co jakiś czas przemyśleć swoje uczucia i to czego oczekujesz.. Jeżeli od samego początku szukałaś wyjątkowego, stałego związku, ale po czasie zmieniasz zdanie i traktujesz to jako dobrą rozrywkę, miłe spędzanie czasu, ale nic wielkiego, to warto to skorygować

I odwrotnie. Jeżeli miałaś seks przyjaciela lub luźny, otwarty związek, a po pewnym czasie  odkryłaś że ten mężczyzna ma potencjał na coś więcej – warto to skorygować.  A przynajmniej spróbować, bo nie  zawsze taka „korekta” się uda. Warto również upewnić się, że i on czuje podobnie do ciebie.

Jeśli miał to być tylko seks, a on nagle zaczyna wysyłać kwiaty i mówić o przyszłości, to być może trzeba mu przypomnieć, że nie szukasz stałego związku i nie chcesz wiązać się z nim emocjonalnie w danym momencie (lub w ogóle, w zależności od przypadku).

Adept

 

Najnowsze posty
Komentarz
 • Sonja Ziethlow
  Odpowiedz

  Hey 4 Lata jestem z mojim Facetem…widzimy sie 1- 2 razy w Tygodniu …rodzice sie znaja …möwi ze kocha…ja go tez kocham …jezdzimy na Urlopy…
  I mi tak dobrze
  Ale on zaczyna ze moze kiedys razem zamieszkamy…Ratunku!!
  On jeszcze nigdy z Kobieta nie mieszkał!!!

  A jeszcze jeden Problem

  Jedyna przeszkoda to jest to ze w niego czasamu Złość wchodzi i nie umiem ja sobie z tym poradzić!! Bo moj Facet jest głośny i krzyczy!!

  Co mam zrobić??

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here
randka

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby