kat. randki

Przychodzi taki moment w życiu kobiety, że zostaje singielką, albo z wyboru, albo no po prostu rzucił Cię facet i zostałaś sama jak palec. Fajnie jest znów poczuć się jak nastolatka, mieć całe mieszkanie dla siebie, mieć więcej czasu dla znajomych jak i dla innych osób. Tylko po jakimś czasie taka stagnacja się nudzi, a nie oszukujmy, kobieta im starsza tym gorzej przeżywa samotność. Jak wiemy im bliżej 30-tki tym większy nacisk na seks, nie masz na to wpływu, bo to wszystko za sprawą hormonów, choć inna kwestia, jeśli kobieta ma wysokie libido, to dopadnie ją prędzej czy później. No więc co możemy zrobić? Gdzie poznać faceta?

Nie ukrywajmy, ale dzisiaj wcale tak łatwo nie jest poznać fajnego faceta. To naprawdę mega wyzwanie, bo w klubie wszyscy wiecznie nawaleni, więc ciężko w ogóle dostrzec kogoś, pomijam fakt, że sama pewnie też jesteś trochę pod wpływem % . Choć pamiętajmy ? że kto wybrzydza, ten nie….

Ok, Więc Gdzie Poznać Faceta?

No dobrze, to co ma zrobić samotna kobieta, jeśli nie chodzi do kościoła, dużo pracuje, nie chodzi po imprezach albo innych miejscach , gdzie istnieje większe prawdopodobieństwo poznania faceta?

gdzie poznać facetaJest kilka opcji gdzie poznać faceta:

– może się zapisać na tzw. szybkie randki, gdzie naprawdę dużo ludzi , zwłaszcza w większych miastach chodzi i poznaje naprawdę dużo ludzi. Może i przyszło to do nas z zagranicy, ale fajna inicjatywa, idziesz wypełniasz kilka świstków i poznajesz dzięki temu kilkanaście osób i masz tylko kilka minut na tą szybką randkę. Jeśli spodobasz się facetowi to wtedy firma podaje Wasze dane i możecie już kontynuować znajomość.

– randki z neta – jest do tego kilka appek na telefon, ściągasz i od tej pory masz dostęp do każdego faceta w Twojej okolicy, proste? Jasne, że tak. Aczkolwiek wiele osób korzysta z tego, żeby umawiać się na seks. Ale czy czasem nie o to też Ci chodzi?

– możesz się zapisać na kurs tańca, coraz więcej singli bierze w tym czynny  udział, nie dość, że faktycznie możesz się czegoś nauczyć, to jeszcze jak wiesz taniec zbliża ludzi. Emocje jakie temu towarzyszą i to jak przy okazji odbierasz druga osobę może Ci dodatkowo dać wiele frajdy :p No i dużo przystojniaków umie dobrze tańczyć, a taniec jest trochę odwzorowaniem tego jaki ktoś może być w łóżku 😛 więc bądź też dobrą obserwatorką.

– imprez dla singli nie brakuje, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, a na pewno wyskoczy sporo w Twojej okolicy. Tu się nie musisz martwić, przecież nie tylko Ty idziesz jako singielka, więc do boju kobieto!

Co jest z  tego najlepszą opcją? Randki z neta, choć są dosyć ryzykowne, bo nigdy nie wiesz do końca czy typ ze zdjęcia, to faktycznie typ ze zdjęcia, czy jakiś zakapciały dziadziuś, który chce się bzykać. Albo zdjęcia są stare i pan zapomniał dodać, że mu się przytyło jakieś kilka kg 😉 W każdym razie nie ma co się poddawać i warto czasem zaryzykować. A jeśli faktycznie już Ci odwala od tej samotności,  vibrator przestał już cieszyć, to ściągnij appkę i zacznij działać :p

Marcin

 

Najnowsze posty
Komentarze

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby