kat. seks

Terapeuci twierdzą, że ogromna część błędów, które czynią życie seksualne nudnym, leży po Waszej stronie Drogie Panie. Jakie? O tym poniżej.

BŁĄD NR 1 – NIE PRZEJMUJESZ INICJATYWY W ŁÓŻKU
Wiele kobiet wciąż uważa, zupełnie błędnie i stereotypowo, że jeśli pierwsze zaproponują seks, będą uchodzić za seksualnie agresywne i rozwiązłe. Według profesora psychiatrii Lesa Parrota, autora książki ?Szaleńczo dobry seks?, największym błędem, jaki popełniają kobiety, to właśnie brak przejęcia przez nie inicjatywy. A przecież mężczyźni, podobnie jak wy, chcą czuć się pożądani! ?Trzymanie się dawnych ról seksualnych nie sprawi, że będziecie mieć udane życie seksualne.? ? mówi Ruth Westheimer, terapeutka. Zatem weź czasem sprawy w swoje ręce. Zrób czasem pierwszy krok, pokaż mu, że go pożądasz! Jeśli tego nie zrobisz, on pomyśli, że tak naprawdę go nie pragniesz.

(mała dygresja: jak odkryć, że on jest Tobą zainteresowany? Tutaj możesz pobrać listę męskich sygnałów zainteresowania (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć co on mysli i jakie są jego zamiary wobecCiebie: https://uwodzenie.org/lp4g/)

BŁĄD NR 2 – NADMIERNIE PRZEJMUJESZ SIĘ SWOIM WYGLĄDEM
Myślenie o tym, jak wyglądasz podczas seksu, nie jest najlepszym pomysłem. Nie rozluźnisz się, nie będziesz czerpać radości ze współżycia, a Twojemu partnerowi zapewne też udzieli się ten nastrój. Antropolog, dr Helen Fisher, udowadnia, że mężczyźni nie zauważają połowy z tego, czym kobiety obsesyjnie się zamartwiają. ?To niesamowite czego mężczyźni potrafią nie zauważyć, jeśli jesteś entuzjastyczna, pełna wigoru i zainteresowana nimi? – dodaje Fisher. Zamiast na swoim wyglądzie, skoncentruj się na swoich zmysłach i doznaniach. Tego właśnie pragną mężczyźni ?aby ich partnerki czerpały radość i przyjemność z seksu.

 

BŁĄD NR 3 – NIE MÓWISZ MU, CO CIĘ KRĘCI
Szczera rozmowa o seksie, o tym, co nas w nim kręci, a za czym nie przepadamy, bywa dla wielu niezręczna. Jednak to jedyny sposób na to, by poprawić jakość waszego życia seksualnego. Nawet najlepszy kochanek nie zgadnie, co sprawi ci największą przyjemność, jeśli nie dasz mu kierunkowskazów. ? ?Jeśli tylko potrafisz przekazać swemu partnerowi własne potrzeby, tak by nie urazić jego ego, zyskasz wdzięcznego i zaangażowanego kochanka? – mówi antropolog Helen Fisher. Tak więc do dzieła. Pamiętajcie: warto rozmawiać;-)

 

BŁĄD NR 4 – ZAMYKASZ SIĘ NA NOWOŚCI
W miarę trwania związku do łóżka wkrada się, prędzej czy później, rutyna. I żeby uczynić swe życie seksualne bardziej pikantnym, należy próbować nowych rzeczy. I nie ma w tym nic zdrożnego. Rutynowy seks zabija całą pikanterię. Im bardziej spontaniczny i inny, tym ciekawsze będzie wasze życie seksualne.! Wystarczy zamówić pokój w hotelu, wziąć wspólny prysznic, pójść razem do seks shopu, obejrzeć wspólnie erotyczny film. Cokolwiek, byle inaczej. Jasne, nie musisz robić nic wbrew sobie, ale też nie powinnaś się zamykać na nowe doznania. I pamiętaj: to, że twój partner sugeruje ci spróbowanie czegoś nowego, nie oznacza, że jest znudzony waszym pożyciem seksualnym. Nie odbieraj tego zbyt personalnie. Rozmawiajcie o waszych potrzebach o tym, co was kręci, co was podnieca. Oczywiście pozostań w granicach akceptowalnych dla ciebie. Nie musisz się na wszystko godzić. Wówczas grzecznie i stanowczo odmów. Starajcie się rozmawiać o tym spokojnie i z czułością. Nie reaguj zbyt gwałtownie. Daj sobie czas na rozważenie jego propozycji. A nuż widelec, spodoba się Tobie.

pozdrawiam

Ania (gościnnie)

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby