kat. atrakcyjność

Większość kobiet w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, co, kiedy i jak zrobiły, że zabiły swoją atrakcyjność. A potem on nie oddzwania, nie pisze smsów i wszystko jest ważniejsze dla niego, niż spotkanie z Tobą. Jednym z najprostszych sposobów na spalenie się na całej linii jest pozwolenie, aby rozmowa zeszła na niewłaściwy temat. Albo trzymanie się tych wszystkich niewłaściwych tematów, które w rozmowie niszczą zainteresowanie faceta. W sytuacji, gdy widzisz, że wasza rozmowa zmierza w złym kierunku, to spróbuj skierować ją w inną stronę. Oto najczęstsze przypadki:

 • Jego problemy. Jeśli wprowadza cię w swoje problemy, gdy poznaje się z tobą i z tobą rozmawia, to zły znak. Niezależnie od tego, w jaki sposób temat zszedł na ten tor nie pozwól zbyt długo w nim, tkwić. Nie chcesz być jego terapeutką. Po chwili z waszej relacji uleci bezpowrotnie romantyczna i zmysłowa energia.
 • Twoje problemy. Z tego samego powodu, jak powyżej, ale odwrotnie. Jeśli stanie się Twoim terapeutą lub rolę ?rozwiązywaczem problemów?, to może będzie świetnym kumplem do wypłakiwania się na jego ramieniu. Może stanie się Twoim tamponem emocjonalnym, ale Twoja atrakcyjność w jego oczach legnie w gruzach. Mamy mówią swoim synom „Nigdy nie wiąż się z kobietą, która ma więcej problemów niż Ty”. Jest duża szansa, że on będzie cię kojarzył negatywnie, jako kogoś w depresji i pogubionego w życiu. Albo osobę skupioną tylko na sobie, co nie jest fajne.

(mała dygresja: Tutaj możesz pobrać listę sygnałów zainteresowania i zauroczenia mężczyzny kobietą (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/)

 • Twoi Byli Faceci. Nawet, jeśli on mówi o swojej byłej dziewczynie i nawet jeśli prosi o to, byś opowiedziała o swoich eks. To nie boli, aby odpowiedzieć na kilka prostych pytań: jak długo byłaś singielką; czy nadal jesteście przyjaciółmi lub w kontakcie; itd. Ale nic głębiej. Nie chcesz przy nim wyżalać się na mężczyzn jakimi są draniami i dlaczego rozpadały się Twoje związki. To nie jest potrzebne na pierwszy ogień. Ne wzruszysz go, a wręcz odwrotne. Jeśli nie chcesz odpowiedzieć na tego typu  pytania, to po prostu powiedz mu, że nie lubisz mówić o swoich wcześniejszych związkach. To pokaże, że nie jesteś plotkarą, a po drugie, że randki z tobą nie będą obgadywane i analizowane przez  Twoje najlepsze koleżanki. Nawet jeśli będą 😉
 • polemiki i spory. Spór nie musi wynikać z czegoś poważnego i znaczącego by zabić romantyczny nastrój. Wystarczy, że zaczniecie wielką polemikę na temat swoich wartości, religii, polityki. Jeśli widzisz, ze zaczynacie zbyt ostro polemizować, to spróbuj to stłumić w zarodku i zmienić temat. Zostaw udowadnianie swoich racji na później. Nawet, jeśli uważasz, że nie miał racji. Czy naprawdę ważne są niuanse Brexitu, polityki Donalda Trumpa, KODu czy Smoleńska? Wolisz mieć rację czy wolisz mieć faceta?
 • Zbyt wiele pytań na temat jego pracy. Jeśli on jest pasjonatem swojej pracy i  jeśli Ty jesteś tym zainteresowana. Ale jeśli on mówi, że pracuje jako szef marketingu dla XYZ korporacji, a z ilości twoich pytań wynika, że tak naprawdę chcesz wybadać ile on właściwie zarabia – to na 100% włączy się mu alarm ostrzegający przed Gold Diggerkami. Nawet, jeśli naprawdę jesteś szczerze zainteresowana jego życiem zawodowym i nie dbasz o pieniądze, to po prostu nie ciśnij. Będzie jeszcze dużo czasu, aby dowiedzieć się więcej o jego karierze.
 • Samochody. No chyba, że się z nim poznałaś na auto show lub w inny sposób i jesteś entuzjastką samochodów. Lepiej nie pytaj: „Jakim samochodem jeździsz?”. Wielu mężczyzn ma „irracjonalny” strach przed kobietami lecącymi tylko na kasę i wszystko co się  z tym wiąże. Dlatego też kwestia samochodu i pytania o niego upewniają go tylko w przekonaniu, że trafił na jedną z nich. Poza tym, czy samochody są aż tak ważną sprawą, aby trzeba było mówić o nich już na pierwszym spotkaniu?
 • Dalekosiężne plany życiowe.  Jasne, że chcesz je poznać. I chcesz poznać intencje mężczyzny, to czego szuka. Jednakże, jeśli szukasz długoterminowego związku prowadzącego do małżeństwa, bądź szczególnie delikatna mówiąc o tym na początku znajomości. Mężczyzna nie jest głupi, wie że szukasz kogoś, z kim będzie Ci dobrze, a spełnieniem marzeń z dzieciństwa jest ślub z księciem. Ale jeśli sprawisz wrażenie, że jesteś bardziej zainteresowana ideą zamążpójścia niż nim, to jest prawdopodobne, że szybko ostygnie z chęcią kolejnej randki. Nawet jeśli on również chce znaleźć kogoś, aby się zakochać i ożenić. Mężczyźni są w tej kwestii przedziwnie ostrożni i to się raczej nie zmieni.
 • Ukrywanie posiadanie dzieci. Dzieci, które już posiadasz lub on posiada, można o tym wspomnieć w dowolnym momencie. Możesz być albo nie być zainteresowana większą ilością szczegółów na ten temat, ale lepiej dowiedzieć się o tym wcześniej. Jeszcze zanim pojawi się większe zaangażowanie. I nie jest podłym ze strony żadnego z was to, że nie chcielibyście spotykać się z kimś, kto posiada już dzieci z innego związku. Każdy ma prawo do podjęcia tej decyzji sam za siebie.Takie jest życie. Próby bycia nieszczerym mogą działać krótko terminowo, ale zniszczą Ci życie w dłuższej perspektywie.
 • Zbyt dużo o sobie. Ludzie, którzy mówią o sobie za dużo postrzegani są jako egoiści, pochłonięci sobą. Jest naturalne, że podczas rozmawiania na niektóre tematy łatwo jest się zagalopować i powiedzieć więcej na swój temat niż się powinno. Najlepiej, jeśli będziesz odpowiadać na zadawane przez niego pytania i pozostaniesz odrobinę tajemnicza. Tzn. nie opowiadaj swoich historii aż do końca. Urywaj je w pewnym momencie, a potem pozwól aby prosił o dokończenie. Niech chce dowiedzieć się o tobie więcej. Nie wyczerpuj tematów. Nie chcesz się wystrzelać ze wszystkiego na starcie.

Marcin „Adept”

ps. już wiesz jak nie odstraszyć faceta. Ale czy wiesz jak go rozkochaćw sobie? jakie cechy ma atrakcyjna kobiet o wysokiej wartości dla faceta? czy wiesz jak i co zrobić ,aby on był Tobie wierny? Jeśli jeszcze nie rozumiesz facetów i przyciągasz tych niewłaściwych – kliknij w obrazek poniżej i napraw to:

Najnowsze posty
Komentarz
 • Tomasz K
  Odpowiedz

  ja tam lubię jak moja kobieta pyta co tam u mnie w pracy. Za każdym razem jak przychodzimy do domu to wymieniamy się informacjami przy gotowaniu obiadku 🙂

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby