kat. psychologia mężczyzn, psychologia relacji

Dziś – artykuł Magdy:

Niektóre oznaki zauroczenia u mężczyzny są bardzo znaczące i dobitnie świadczą o jego zamiarach. My kobiety tak już mamy, że kiedy poznajemy kogoś kto nam się szaleńczo podoba, zaczynamy zastanawiać się, czy aby on czuje to samo. Poznajemy go, spędzamy z nim czas, analizujemy, rozkminiamy na części pierwsze każdy jego gest, spojrzenie, słowo i wciąż szukamy odpowiedzi. W tym tekście znajdziesz pięć wyraźnych oznak tego, że i on jest w tobie zakochany.

1.JEST Z TOBĄ CAŁKOWICIE SZCZERY
Emocjonalna intymność jest trudna do osiągnięcia dla mężczyzny. Jednak zakochany fact jest gotów odkryć przed tobą skrawek swej duszy. Jeśli nie boi się mówić tego co czuje to dobry znak. W ten sposób wyraża swoje zaangażowanie.

2.OCHOCZO DOPUSZCZA CIĘ DO SWEJ ŻYCIOWEJ PRZESTRZENI
Jeśli on chce oglądać z tobą swojego ulubionego ?Terminatora?, prosi byś poszła z nim na koncert jego ulubionej kapeli albo zaprasza cię na weekend do swojego ulubionego domku nad jeziorem za miasto, możesz być pewna, że jest w tobie zakochany. To znak, że chce cię wtajemniczać w te sfery swojego życia, które są dla niego ważne.

3.PRZEDSTAWIA CIĘ ZNAJOMYM I RODZINIE
Jeśli zaprasza cię do rodziców na niedzielny obiad albo na wspólną imprezę z jego przyjaciółmi, możesz być pewna, że jest w tobie zakochany. Przedstawiając cię ważnym dla niego osobom sygnalizuje tobie, że jesteś dla niego ważną częścią jego świata. Jeszcze lepiej, kiedy okazuje się, że znajomi /rodzina wiedzieli już co nie co o tobie wcześniej.

4. DZWONI BEZ POWODU
Dzwoni tylko po to, żeby pogadać, o wszystkim i o niczym; tylko po to by usłyszeć twój głos?gdy pyta na dzień dobry ?jak się czujesz? to ewidentny znak, że troszczy się o ciebie, że tęskni do ciebie, że mu na tobie zależy.

5. ZACZYNA MÓWIĆ TAK JAK TY
Przejmuje mimowolnie twoje gesty, mimikę, sposób mówienia. Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego udowodnili, że zakochani podświadomie starają się naśladować sposób mówienia osoby, która im się podoba. ?Jeżeli mężczyzna zdaje się naśladować twoje gesty, sentencje i mimikę, prawdopodobnie jest w tobie zadurzony? ?mówi dr Jessica Lakin.

A tutaj możesz pobrać całą listę męskich sygnałów zainteresowania (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/)

Magda

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby