kat. seks

Nie raz już miałaś ten problem, że chciałaś coś powiedzieć, coś zrobić ze swoim facetem ( partnerem, ewentualnie fuckfriendem) i zabrakło Ci odwagi, żeby mu o tym powiedzieć. Brzmi znajomo? No właśnie?. Faceci jakoś nie boją się mówić, co lubią, a co nie, najgorsze jest to, że oni po prostu jak chcą to biorą, a my głupie gąski baby ciągle mamy problem z wyciąganiem ręki po swoje. Chciałabyś w łóżku robić tyle rzeczy, ale jak przychodzi co do czego, to boisz się ruszyć tyłkiem, dać facetowi klapsa, albo nawet possać mu suty ;), a już szczytem perwersji w Twoim wydanie to zwykłe złapanie go za pośladki podczas seksu.

Kobieto! Nie warto się tak hamować i myśleć co on sobie o Tobie pomyśli, ważne jest to co Ty chcesz, a zwalczanie w sobie jakiś potrzeb i ochoty na coś więcej wcale dobre nie jest, bo prędzej czy później dopadnie Cię i będziesz niezadowolona z własnego życia seksualnego i będziesz czuć lekki niedosyt.  Faceci też wyczuwają takie rzeczy, jak kobieta boi się zrobić coś więcej, to dla nich ten seks przestaje już być niezwykły i to co im dawało większą dawkę dopaminy, czy oksytocyny zaczyna powoli zamierać, a seks stanie się nudną formą rozrywki. Rolą kobiety to nie dopuścić do tego! Przecież Ty masz ochotę na seks, po prostu nie potrafisz wydobyć z siebie tego co lubisz.

Co więc należy zrobić? Najlepiej siąść przed lustrem popatrzeć na siebie , mniej krytycznie niż zawsze i zastanowić się, jakbyś chciała być pieszczona, co sprawia Ci największą przyjemność i co byś sama chciała zrobić z partnerem. Zastanów się czego nie lubisz, a co lubisz i powiedz to głośno do samej siebie! Po prostu niech Twoje myśli się wreszcie urzeczywistnią!

Następnym razem jeśli znów zaliczysz ze swoim partnerem pięterko, to zrób coś innego niż zwykle, fajnie jest nawet mieć na sobie mocniejszy makijaż, czerwone pazury i nowa seksowną bielizne. Poczuj w sobie tą moc kobiecości i złap swojego faceta mocno za tyłek! Wbij troche paznokci , niech poczuje kto tu rządzi!

Chciałaś go zawsze pchnąć na łóżko? Zrób to, będzie bardziej zaskoczony ( ale w tym pozytywnym aspekcie) niż myślisz! Obudź w nim i w sobie trochę zwierzęcej natury, o to chodzi, żeby uprawiać seks, a nie jak dziadki 50 letnie posuwać się w rytm kołysanki! Ostro, szybko i zdecydowanie to Twój cel.  Masz ochotę na seks oralny? Zrób z nim 69, albo dodaj trochę egzotyki, pozycje z kamasutry też nikomu nie zaszkodziły 😉 No chyba, że ktoś upadnie, ale zawsze to większa aktywność 😉  Faceci lubią ostre kobiety, a najbardziej w łóżku, więc weź sprawy w swoje ręce. Jeśli zawsze chciałaś i miałaś ochotę na porządny numerek, to jesteś na dobrej drodze. A pamiętajmy o tym, że seks odmładza, daję dużo endorfin i niesamowitą dozę przyjemności, bo przecież o to nam chodzi, żeby sąsiedzi słyszeli jak Tobie jest dobrze 😉

Ania (gościnnie)

Najnowsze posty
Komentarze
 • www
  Odpowiedz

  Zdecydowanie! Moim zdaniem znaczna część mężczyzn nie będzie miała nic przeciwko, a nawet wręcz chciałaby by kobiety także wprowadzały akcję do łóżka. Szkoda, że tak często jest to tematem tabu w związkach… A przecież wystarczy pogadać. 🙂

 • Kinga
  Odpowiedz

  50 letnie dziadki? Halo! ja mam 46 lat a mój partner 52. Żadne z nas jeszcze nie zostało dziadkiem/babcią. Zapewniam, że nie kołyszemy się w rytm kołysanki. Seks w tym wieku jest bardziej dojrzały, umiemy powiedzieć sobie co nam się podoba, jak mamy ochotę się kochać, co zrobić, by drugiemu było jeszcze lepiej. Dialog jest bardzo ważny, zwłaszcza, gdy nie do końca jesteśmy zadowoleni z jakości stosunku. Zarówno kobietę jak i mężczyznę stymulują prośby partnera aby zrobił coś tak lub tak, bo to przyniesie mu to większą przyjemność. Nie bójcie się powiedzieć podczas miłosnych igraszek, że coś wam bardziej odpowiada, a coś mniej. Na tym właśnie polega seks, żeby obojgu było przyjemnie.

 • Marlena
  Odpowiedz

  Tutaj też niektórzy udają wstydnisiów, a marzą o tym by tak było w łóżku, z kolei inni od razu biorą sprawy w swoje ręce i nie trzeba się niczego krępować. Często to jest jednak tabu tak jak ktoś napisał..

 • evita
  Odpowiedz

  Z tymi dziadkami to przesada 🙂 mam 53 lata i zaprawdę powiadam Wam, że mój seks w tym wieku jest dużo bardziej ognisty i perwersyjny niż wcześniej.

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby