kat. psychologia mężczyzn, psychologia relacji

 

Jak Uwieść Faceta?


Jak Uwieść FacetaMężczyźni są różni, podobnie jak kobiety. Jedni wolą grać w piłkę nożną, drudzy na perkusji. Ale w jednym są identyczni ? w relacjach damsko męskich łapią się na to samo. Na tym polu są nieskomplikowani. Uwodzenie mężczyzn to naprawdę nic trudnego.

 

Kobieca natura wyposażyła was w pakiet kilku niezawodnych sztuczek, które zawsze na nich działają! Tak naprawdę możesz uwieść prawie każdego faceta. Serio. Wystarczy tylko spełnić kilka warunków. Opanuj je do perfekcji, a żaden z nas Ci się już więcej nie oprze.

 

5 sposobów jak uwieść faceta:


WARUNEK NR 1: UWAŻNIE GO SŁUCHAJ

Facet jest jak dziecko, potrzebuje ciągłej atencji ze strony kobiet. Ja wiem ,że nie zawsze interesują cię jego wywody na temat ligowego meczu czy zepsutego tłumika w aucie, ale słuchać trzeba. Bo facet wysłuchany to facet spełniony. Mając przy swoim boku tak uważną i wyrozumiałą słuchaczkę nie będzie szukał innej kandydatki do rozmów tudzież kolegów do zwierzeń.

WARUNEK NR 2: PRAW MU KOMPLEMENTY
Niech nie zmyli Cię obiegowa opinia, że to kobiety są łase na komplementy i mają ma nie monopol. Faceta też trzeba czasem pochwalić, zachwycić się nim, zrobić mu dobry PR. Mów mu często, za go cenisz, co w nim lubisz, za co go podziwiasz. Może się zdarzyć, że odkryjesz w nim cechę/zaletę, o której nie miał pojęcia i o której nikt wcześniej mu nie mówił. Wierz mi, po takim odkryciu z marszu się w tobie zakocha.

To jedna z najważniejszych rzeczy w temacie Jak Uwieść Faceta


WARUNEK NR 3: BĄDŹ NIEPRZEWIDYWALNA

Zaskocz go od czasu do czasu, zaproponuj coś niecodziennego, bądź od czasu do czasu szalona. Bo w tym szaleństwie jest (zawsze) metoda. To da ci gwarancję, że szybko się Tobą nie znudzi. Że nigdy się Tobą nie znudzi?

WARUNEK NR 4: BĄDŹ NIEDOSTĘPNA
Nie wiesz jak uwieść faceta? Niedostępność to silny afrodyzjak; w myśl zasady: ?to co cenne jest trudne do zdobycia? Nie namawiam Cie, byś odgrywała rolę niepokalanej dziewicy, ale nie bądź zbyt lubieżna i swawolna. Faceci lubią poczucie niedosytu. I nie bądź na każde jego skinienie. Czasem powiedz nie. Niech wie, że masz swoje pasje, swoje życie, swoich znajomych. Niech się czasem pomartwi , co robisz, gdzie jesteś i z kim;-). Szczypta zazdrości w tym przypadku nie zaszkodzi.

WARUNEK NR 5: PAMIĘTAJ!
Że nie słodzi herbaty, że fotografuje Canonem 1100 D, że jest fanem Barcelony, że jak był mały marzył, by zostać kaskaderem i że jegą ulubioną grą jest GTA . Te małe szczegóły sprawiają, że on czuje się dla Ciebie ważny.

Przeczytaj więcej tutaj:  https://alfafemale.pl/jak-uwiesc-faceta-ubiorem/

pozdrawiam

Ania (gościnny wpis)

Oto 5 sposobów Jak Uwieść Faceta.

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby