Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/adept2/domains/alfafemale.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Kiedy iść z facetem do łóżka? - Blog dla kobiet AlfaFemale
 kat. seks

Bardzo często zadajemy sobie pytanie, kiedy w końcu można ugasić pragnienie i kiedy randki mają zakończyć się w łózku, w poczekalni, na kuchennym stole?

Generalnie rzecz oczywista, kiedy umawiamy się z kimś, to proste, że jesteśmy dla drugiej osoby potencjalnym kąskiem seksualnym i tak samo jak my mamy ochotę zedrzeć majty, tak samo ta druga osoba. Do rzeczy, w Polsce istnieje pewien obraz kobiety wyzwolonej, który nie do końca wszystkim odpowiada, mianowicie faceci uważaja, że jeśli laska idzie na pierwszej randce do łóżka- to jest łatwa! Tak niestety są takimi idiotami, że mimo, iż oni mogą się bzykać z kim popadnie to my kobiety musimy poskromić nasze dzikie rządze i udawać, że jesteśmy zimne jak lód?..

Kiedy można spokojnie przerwać randkowanie i wreszcie zakończyć ten niecny żywot dziewicy orleańskiej?

Najlepiej do łóżka iść na trzeciej randce, a już najlepiej na 4, mimo to bierzemy pod uwagę jakieś oddalenie w czasie, bo jak randka następuje na następny dzień, a trzecia na kolejny to nawet nie poczekamy tygodnia.  I wyjdzie na to, że po 3 dniach znajomości dałaś dupy, a koleś skoro tak łatwo dostał to sobie jeszcze poszaleje, ale nie ukrywajmy- miłości z tego nie będzie! I choć każdy facet mówi, że absolutnie sobie o Tobie jako o łatwej nie pomyśli, to jest to totalna bzdura!

Tak naprawdę wmawia nam się to, żebyśmy ściągały majty, ale wychodzi na to, że wodzenie faceta za nos jest idealną i mistzowską zagrywką! Facetowi nie można dać wszystkiego na pierwszej randce, to jest proste jak budowa cepa. Tak jak my nie lubimy mieć wszytkiego na tacy, tak samo faceci tego nawet nie chcą.

Więc jeśli będziesz na randce, a kisiel będzie Ci po prostu spływał po nogach, ręce spocone, od przygryzania ust wary tak spuchły, że wyglądasz jakby ugryzła Cię osa! Jedyne myśli jakie przychodzą Ci na myśl to takie, czy zaraz ktoś nie powinien Ci podać czegoś zimnego jak np. ? loda? ;).

Pamiętaj droga Kobieto na wsze czasy, nigdy ale to nigdy nie rób tego z Facetem na pierwszej randce, przeczekaj ile możesz, przeciągaj spotkania w czasie i choćbyś sama już nie mogła, to sobie pomóż palcem! Jeśli chcesz złapać faceta na dłuższy okres, to seks na 3-4 randce!

pozdrawiam

Mała Czarna

 

Najnowsze posty
Komentarze
 • ja
  Odpowiedz

  co za faceta chcesz tak zdobyc, chyba takiego w stylu praca dom i beznadziejny seks

 • Ania
  Odpowiedz

  5 lat temu przespałam się z facetem po kilku godzinach znajomości. Wczoraj świętowaliśmy drugą rocznicę ślubu. Super artykuł :p

 • Anna
  Odpowiedz

  Tutaj seks na 3 randce, w innym artykule dopóki się nie zakocha. To jak to w końcu jest? Wiem, że różnie bywa, ale możesz się jakoś do tego odnieść? 🙂

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby