kat. atrakcyjność

Witaj, Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, jak uwodzić mężczyznę dzięki mowie ciała?

Istnieje wiele spojrzeń na przyciąganie. Fizyczne i psychiczne. Spójrzmy na fizyczne. Prawdopodobnie sama masz pewne wyobrażenie ciała mężczyzny, do którego bardzo cię ciągnie, prawda? Musi być wysoki  i przystojny… a, i nie zapominajmy jeszcze o dobrej pensji. Brzmi znajomo? Kiedy następnym razem będziesz gdzieś wychodziła rozejrzyj się wokoło. Zauważysz, że zdecydowana większość mężczyzn nie pasuje do twojego opisu.

To samo dotyczy kobiet. Pięknem kobiety jest jej indywidualność, a co ważniejsze, to, jak dobrze czuje się ze swoją wyjątkowością.  To wszystko jest komunikowane subtelnie przez mowę ciała. Typowa kobieta, która nie jest miss świata może nie przyciągać do siebie KAŻDEGO mężczyzny, ale może znacznie zwiększyć swoje szanse, dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu mowy ciała do zwrócenia na siebie uwagi. Subtelne gesty wysyłają istotne informacje o twojej sile, zmysłowości, namiętności i pewności siebie.

Czy chcesz dowiedzieć się, co tak NAPRAWDĘ ich przyciąga? Oraz jak uwieść mężczyznę, którego zawsze chciałaś poznać i z którym chcesz się umawiać? No pewnie, że chcesz. Po co inaczej byś czytała mój blog.

Zacznijmy więc od zmiany tego, jak chodzisz. Tak jak większość ludzi, prawdopodobnie stawiasz jedną stopę przed drugą…brawo! Odpowiedz teraz sobie, co komunikuje twoje ciało, gdy wykonujesz tę prostą czynność?

Oto kilka punktów, które możesz przemyśleć:

 • Czy starasz się włączyć do gry „ruch tyłka”? Czy twoje pośladki stają się aktywne przy każdym kroku? Naprężenie tych mięśni pozwoli ci chodzić z większym wykorzystaniem bioder.
 • Czy bierzesz pod uwagę siłę pleców? Czy z każdym krokiem pracują mięśnie czworoboczne? Pozwoli ci to na naturalne kołysanie ciałem i prosty chód.
 • Czy zwracasz uwagę na szerokość swoich kroków? Robiąc każdy krok musisz czuć się, jakbyś nosiła pas wyszczuplający albo obcisłą sukienkę zarazem ocierając lekko wewnętrzne strony ud.

Widzisz, samym tym  potrafisz wywołać zainteresowanie własną osobą. Mężczyzn ciągnie do kobiet, które są zabawne, seksowne i 'łatwe w obsłudze’ tzn. nie robiące problemów i fochów.  Dlatego warto być kobietą, która cieszy się życiem i swoim otoczeniem. Ciesz się swoim 'spojrzeniem’…szerokością kroków, jakie stawiasz…wygięciem pleców…obrotem i kołysaniem bioder…życzliwością uśmiechu…pragnieniem w dotyku…WSZYSTKIM!

Jak uwieść mężczyznę  za pomocą kontaktu wzrokowego?

Kontakt wzrokowy  –  Zapewne wiesz, jak to działa, a przynajmniej powinnaś, ponieważ większość kobiet już ma to narzędzie w swoim arsenale. Spoglądasz na niego. Nawiązujesz kontakt wzrokowy na sekundę. Spoglądaj na niego dalej i czekaj aż wasze spojrzenia się spotkają. Uśmiechnij się, jeżeli chcesz. Można to zrobić dwa do trzech razy, jeżeli odnosisz wrażenie, że nie załapał, o co chodzi za pierwszym podejściem.

Jeżeli zauważysz  faceta w sklepie spożywczym, to zastanawiasz się może jak uwieść faceta – możesz spojrzeć na niego kilka razy w ciągu kilku minut. To wystarczający sygnał. Jeżeli widzisz go na imprezie, kontakt wzrokowy powinien zostać nawiązany dwa lub trzy razy w ciągu całej nocy. Czasem facet dostaje sygnał w postaci kontaktu wzrokowego i może być zainteresowany poznaniem cię, ale z jakiegoś powodu nie jest w stanie przyjść od razu. Może jest już w trakcie rozmowy lub stara się wymyślić gadkę, której użyje, zanim podejdzie. Ale kiedy już kontakt wzrokowy pojawił się kilka razy, wykonałaś swoją robotę, reszta należy do niego. Gdyby nie  zagadał po tych kilku spojrzeniach, pozwól mu odejść.

jak uwieść faceta Uśmiech. Jeżeli dobrze się bawisz, więcej mężczyzn będzie do ciebie zagadywać. Uśmiech sprawia, że twarz wydaje się być łagodniejsza, a uśmiechająca się osobą przyjemniejsza, dzięki czemu nawiązanie rozmowy jest łatwiejsze.

To, co Twój mężczyzna mówi do Ciebie, to w teorii 38 proc. informacji, jakie odbierasz. Reszta to komunikaty niewerbalne. Gesty, dotyk, którym On Cie obdarowuje, mogą wiele powiedzieć o przyszłości waszej znajomości. Po czym poznać, że jemu  na Tobie zależy i że czuje do Ciebie coraz więcej? Na początek to:

 1. Całując Cię, obejmuje dłońmi Twoją twarz. To wyraźny sygnał, że On jest zauroczony. Ten spontaniczny, romantyczny gest świadczy o nagłym przypływie uczuć.
 2. Splatacie palce dłoni. To sygnał dużej bliskości, namiętnej więzi, jaka Was łączy i znak, że jest wam ze sobą po prostu dobrze.
 3. Odgarnia Twoje włosy w miejscu publicznym. To znak, że jesteście ze sobą naprawdę blisko. Taki gest mówi: ?Chcę się Tobą zaopiekować.?
 4.  Patrzy Ci głęboko w oczy podczas seksu. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego w trakcie współżycia to  zauroczenie przez  duże Z.

To tylko początek, autor uzupełni listę, a tymczasem na razie idzie spać.

pozdrawiam

Marcin

ps. Jak uwieść mężczyznę za pomocą odpowiednich słów? O tym w moim najnowszym poradniku „Jak Poznać i Rozkochać Mężczyznę”

Zawarłem w nim wszystko o rozkochiwaniu faceta w sobie i na zawsze.Wwięc jak chcesz stać się atrakcyjną, zrozumieć facetów i zacząć przyciągać tych właściwych – kliknij w obrazek poniżej:

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here
facet ogląda się za innymi

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby