kat. Bez Kategorii

Kobiety dzielą facetów na tych, z którymi będą chciały przeżyć przygodę, tych których pragną kochać i tych, którzy są im obojętni.  Dlatego więc, jeśli masz taki moment w życiu, że chcesz się wyszaleć, przespać z mężczyzną bez konsekwencji, to czytaj dalej.  Czasem myślę, że prawie wszystkie dziewczyny są sfrustrowane seksualnie. Kobiety, które nie mają chłopaków po prostu nie mają seksu tak często. Kobiety mające chłopaków i uprawiające seks często, prawdopodobnie nie są w pełni usatysfakcjonowane jakością i emocjami, lub więzią emocjonalną taką jaką sobie wyobrażały. Ale są też kobiety, które mają chłopaka, ale nie kochają się, aż tak często. Więc również są sfrustrowane seksualnie.  Straszne 🙂

Rozmawiam z bardzo seksowną kobietą i często słyszę: „Kurcze, chciałabym / chciałam wtedy pójść z kimś do łóżka, tylko, że mi nie wychodzi. Facet, z którym chciałam się przespać wyszedł z klubu / patrzył się i patrzył, a nie zagadał”.

Wiesz dlaczego sobie poszedł? Bo wokół Ciebie siedzi w loży 5 twoich przyjaciółek, więc nie ma nadziei, że się przebije do Ciebie. Twoje przyjaciółki będą siedzieć pewnie do 6 rano i pić. Dlatego nie miał nadziei. Jak chciałaś, żeby cię przeleciał, to mogłaś usiąść na zewnętrznej stronie loży albo tak blisko, aby mu ułatwić zagadanie.Nie miej do niego żalu, on nie wie jak to rozegrać, żeby się nie ośmieszyć przed Twoimi koleżankami i przebić do Ciebie.

Poza tym,  nie oczekuj, że facet poczeka do 6 rano aż Twoje dziewczyny sobie pójdą i wtedy zagada (albo zagada wcześniej, ale potem długo będzie próbował wyciągnąć Cię na seks). Może musi wstać wcześniej do pracy. Facet oceni sytuację, czy ona rokuje na coś więcej czy nie. Jeśli facet uzna że nie rokuje, to pójdzie szukać innej dziewczyny albo wróci do domu i nigdy się nie poznacie. Tylko nie mów mi, że tego kwiatu jest pół światu, ja mówię tu o sytuacji, gdy oboje się sobie podobaliście, a Ty chciałaś przeżyć przygodę. Wtedy oboje tracicie. nie ma win win, jest loose loose. Czasem po prostu ludzie się ze sobą nie zgrywają, a czasem to brak wiedzy jak to się dzieje.

Moje koleżanki pytają mnie co jakiś czas dlaczego facet po prostu nie przyszedł ich poderwać  No cóż? Po prostu ZA BARDZO to utrudniasz. Jeśli masz na to ochotę, to czemu w trakcie rozmowy po prostu nie zaprosisz go na kieliszek wina?

Adept

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby