kat. Bez Kategorii

Hej, oto motto dzisiejszego wpisu = „Jedyną osobą, która może sprawić, że spotkasz miłość i stworzysz udany związek, na jaki zasługujesz, jesteś Ty”. Dlatego mądrze podejdź do tego wpisu i przeczytaj go kilka razy. No więc gdzie poznać faceta na związek? Mam kilka pomysłów:

Po pierwsze – nie chodź tam, gdzie łatwo jest spotkać mężczyzn ( po prostu). Idź tam, gdzie można spotkać tych facetów, którzy faktycznie cię interesują. Mężczyźni, których spotykasz w byle jakich klubach, są prawdopodobnie „byle jacy”, pewnie też nie mają pracy albo ich praca jest słaba, nie mają ambicji.  Jeśli naprawdę chodzi Ci o spędzaniu całych nocy w głośnym i brudnym klubie czy knajpie – to pewnie będziesz musiała poradzić sobie z zaczepkami pijaków, tłumem spoconych ludzi czy ogłuszającą muzyką? Zastanów się gdzie możesz spotkać wartościowego mężczyznę o godzinie 17:30 (po pracy) w dzień powszedni? Imprezy tematyczne to może być odpowiednie miejsce dla ciebie. Poza tym wystawy sztuki współczesnej (jeśli Cie to interesuje), koncerty,  tematyczne wieczorne imprezy np. w stylu lat 70-80?  kiedyś takie były w środy np. w Enklawie lub w Dekadzie (Warszawa), nie wiem jak jest teraz. Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i motywacja, to poszukaj kółek rozwoju osobistego w swoim mieście.  Dzięki masz co najmniej jedną wspólną cechę z mężczyznami, których tam właśnie spotkasz. Łatwiej poznasz wtedy faceta, bo możesz automatycznie porozmawiać o czymś związanym z tematem imprezy i przełamać pierwsze lody. Jeżeli normalnie ćwiczysz z Chodakowską w domu, to być może nadszedł czas, aby zapisać się na zajęcia na siłowni? Jeżeli szukasz kogoś ambitnego i skupionego na karierze, można go znaleźć na eventach „Umysł Milionera” i podobnych organizowanych prze Łukasza Milewskiego.

Te porady mogą wydawać się oczywiste, ale czy wcześniej podeszłaś do tego w tak zorganizowany sposób? Niewiele osób tak naprawdę myśli w ten sposób, a jeszcze mniej wdraża to w życie. Czy pojawiasz  się wszędzie tam, gdzie pojawić się mogą mężczyźni, których szukasz? Oczywiście, nic na siłę. Nie ma sensu iść tam, gdzie nie lubisz chodzić tylko po to, aby spotykać mężczyzn.

Uwielbiasz czytać książki ? Poszukaj klubów książki w Twoim mieście. Albo weź swego laptopa do kawiarni w centrum handlowym. Do takiej kawiarni, gdzie widzisz, że chodzą tacy mężczyźni, których chcesz poznać. Nie randkujesz online? Pora to zmienić. Sympatia i kilka innych portali czeka na Ciebie (o randkach online napiszę kiedyś osobny artykuł). Jeżeli jesteś osobą, która musi się ?rozgrzać towarzysko? i czuje się na początku imprezy trochę nieswojo, to rozgrzej się wcześniej zanim wejdziesz na imprezę. Nie bądź osobą, która nieśmiało wchodzi na imprezę i nie bądź kopciuszkiem, który wymyka się zaraz po północy. Pójdź wcześniej do jakiegoś baru lub kawiarni po drodze i rozkręć się (nawet alkoholem). Może to być też befor z przyjaciółkami. Dopiero w momencie, w którym poczujesz się rozluźniona i rozmowna, wyrusz na podbój klubu (imprezy). Dobre pierwsze wrażenie jest ważne. Wtedy wejdziesz do klubu będąc w atmosferze zabawy, w przeciwieństwie do zachowania w stylu ?Nienawidzę tego miejsca, co ja tu robię??. Uwaga!  Jeśli jednak zbyt często zmuszasz się do udawania szczęśliwej i dobrze się bawiącej, to być może zbyt często chodzisz w niewłaściwe miejsca.

Poznanie mężczyzny jest możliwe również wszędzie tam, gdzie ma miejsce ?wymiana ludzi?. W klubie najczęściej dzieje się to w takich obszarach jak szatnia, wejście i wyjście z klubu, bar, okolice toalet.

Te miejsca są dobre do rozpoczęcia rozmowy. Można pozostać w nich przez dłuższą chwilę, bez obawy o to, że będzie wyglądać się dziwnie, czy śmiesznie. Pojawiają się spontaniczne sytuacje do nawiązania rozmowy. Jeśli stoisz tam przez kilka chwil, to jest spora szansa na to, że zostaniesz zauważona, a on podejdzie do ciebie. To jest ważne o tyle, że mężczyźni rzadko podchodzą od razu do nieznajomej kobiety. Na ogół trochę trwa zanim się odważą zagadać. Nie zliczę, ile razy widziałem mężczyzn, którzy zauważyli kobietę, którą chcieli poznać, ale zanim się zdecydowali jej tam już nie było. Sam też wiele razy w ten sposób straciłem okazję do poznania kobiety, która mi się podobała. Za długo się wahałem i ona już gdzieś zniknęła w tłumie. Być może miałaś w życiu tak, że Ty i on byliście blisko siebie, lecz on z niewyjaśnionego powodu milczał i nie zagadywał. Podczas, gdy Ty dziwiłaś się dlaczego on nie wykonuje pierwszego kroku. Pamiętaj, że najczęściej minie chwila, zanim on zdecyduje się otworzyć usta i rozpocząć rozmowę z tobą.

Kończąc zapamiętaj, że na ogół w relacjach damsko męskich nie działają „3 super tajne i magiczne sposoby na jego miłość do Ciebie”. Te kobiety, które po moich instrukcjach, szkoleniach poprawiły swoje życie randkowe, uczyniły to poprzez wiele drobnych (lub większych) zmian, a nie 3 super tajemnicze sposoby na faceta. Ten wpis (oraz inne na moim blogu)  jest jedną z wielu takich drobnych zmian, które zsumowane dadzą Ci sukces w relacjach z mężczyznami.

Marcin

 

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby