Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/adept2/domains/alfafemale.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Jak Rozpoznać Toksyczną Koleżankę - Blog dla kobiet AlfaFemale
 kat. Bez Kategorii

Witaj, być może nigdy nie zastanawiałaś się z kim wychodzić na imprezę. Jednak pod względem poznawania  mężczyzn może to być nawet zagadnienie decydujące. Gdy mężczyźni wychodzą na imprezę i chcą poznać kobietę, to ich wybór pada prawie zawsze na kobiety stojące samotnie lub w małych grupach. Mężczyźni obawiają się zagadywać do dużych grup osób, lub grup gdzie jest dużo mężczyzn. Jeżeli chcesz, żeby mężczyzna podszedł z tobą porozmawiać, wychodź w grupie po dwie lub trzy osoby. Ewentualnie podziel się na mniejsze grupy, gdy będziesz wychodzić z większa liczbą znajomych (np. 4-8). Trzy dziewczyny w grupie dają Ci największe możliwości. Ponieważ twoje dwie przyjaciółki mogą ze sobą rozmawiać i nie będą Ci przeszkadzać, gdy Ty będziesz sobie rozmawiać z facetem, który Ci się spodobał.  

Gdy będziecie tylko we dwie, to koleżanka będzie czuć się ignorowana i zacznie Ci przeszkadzać. Nie chcesz słyszeć od niej  „nudzę się!  dlaczego nie rozmawiasz ze mną? To miało być nasze babskie wyjście”. Twoja koleżanka najczęściej ma w dupie  szczęście Twoje, przyszłych Twoich dzieci i wnuków. M.in. z egoistycznych powodów będzie Cię odciągać do mężczyzny. Ok, czasem ona chce Ciebie uchronić przez nachalnym facetem. Ale często też z zazdrości, że Ty masz z kim rozmawiać, a ona nie. Dlatego będzie Ci psuła rozmowę z interesującym mężczyzną.

Jednak, jeśli chcesz poznać nowych facetów, spraw, aby łatwiej im było podejść do ciebie, od czasu do czasu odejdź od swoich kolegów, krewnych, współpracowników itp.

Czy kobieta powinna wychodzić z swoimi nieładnymi przyjaciółkami i wyróżniać się na ich tle, czy też powinna wychodzić z  najgorętszymi przyjaciółkami tak, aby pozyskać uwagę mężczyzn zainteresowanych jej ładniejszymi przyjaciółkami?

Odpowiedź zależy od tego, czego oczekujesz od swojego wieczoru. Jeśli szukasz tylko zabawy i imprezy, to wychodź z ładniejszymi koleżankami. Mężczyźni, będą do was zagadywać częściej i w większej ilości. I załapiesz się z koleżankami na dalsze imprezy. Z drugiej strony, jeśli szukasz czegoś stałego, związku na dłużej, to unikaj wyjść w grupie w której jesteś najmniej atrakcyjna.  Ponieważ skończysz rozmawiając z najmniej atrakcyjnymi mężczyznami z pośród tych co zagadali. Lub ględząc o niczym z tymi, którzy mają obrączki na palcu, podczas gdy jego kumple single będą „atakować” Twoje ładniejsze koleżanki.  Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że kobiety mogą wychodzić do klubu i umawiać się, że wzajemnie będą spławiać natrętnych facetów. I czasem przez nadmierną ostrożność koleżanki, taki uroczy mężczyzna może być odrzucony wskutek nieprzyjemnych tekstów Twojej koleżanki. Zdarzało się, że koleżanki wcinają się w rozmowę i mówią „Idź już sobie / nie chcemy z Tobą rozmawiać/ to babski wieczór / spadaj”. I może wylać dziecko z kąpielą. Jeśli masz takie koleżanki, które psują szyki, to zostaw je w domu. Dużo lepiej wyjść z przyjaciółkami, z którymi możesz być szczera w tym, czego szukasz (chłopaka / przygody).  Bez względu na swoje cele, trudno rozwinąć znajomość z mężczyzną, gdy twoja przyjaciółka przychodzi co pięć minut, aby zapytać, czy jest w porządku albo żeby zabrać Cię na parkiet. A jeśli jeszcze zadręczasz się tym, co ona o Tobie pomyśli i czy jutro nie rozpowie wszystkim w biurze „jak dobrze się bawiłaś”, to wieczór masz do dupy.

Kwestia twoich męskich przyjaciół – Jeżeli on sam jest sfrustrowanym konkurentem, skrycie podkochuje się w Tobie, to prawdopodobnie nie spotkasz kogoś innego. Będzie po cichu robił wszystko, abyś nie poznała nikogo. Czasami kobieta nawet nie wie, kiedy jej przyjaciele czy przyjaciółki ją sabotują.

Najlepsze przyjaciółki, z którymi warto wyjść, kiedy chcesz poznać mężczyznę, to te szczęśliwe,  zabawne, towarzyskie i nie zazdrosne. Nie będą Ci stękać nad uchem, że coś wypada lub że nie wypada. Że nie wypada rozmawiać z nowym facetem i się z nim wygłupiać, albo nawet całować, jeśli tego chcesz. To Twoje życie i Twój czas. Twoje koleżanki powinny znajdować się w Twojej drużynie, a nie po drugiej stronie boiska.

pozdrawiam

Marcin „Adept”

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here
jak zagadać do faceta

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby