kat. psychologia mężczyzn

Teoretycznie każdy Twój przyjaciel czy znajomy mógłby pomóc Ci w poznaniu mężczyzny lub mężczyzn twoich marzeń, ale w rzeczywistości tylko niektórzy są w stanie to zrobić.

Choć bez wątpienia możesz ich lubić, nie muszą być dobrymi łącznikami do poznawania nowych osób. Być może warto zastanowić się nad tym, którzy z obecnych lub potencjalnych przyjaciół, kontaktów i znajomych może pomóc Ci osiągnąć twój cel i dzięki któremu nawiążesz wartościową relację.

 

Jak rozpoznać takie osoby, jakie powinny mieć cechy?

  • Znają dużo ludzi i organizują lub uczestniczą w wielu imprezach lub eventach. Im więcej znają oni osób, tym więcej mężczyzn możesz poznać dzięki nim. I tym większe masz szanse na znalezienie odpowiedniego mężczyzny, który ciebie zainteresuje. ,Dlatego jeśli „łowisz w niewłaściwym stawie”, to nie dziw się że ciągle jesteś sama.
  • (co ważniejsze) Mają kontakt z mężczyznami tego typu, który Ci się podoba. Poznawanie coraz większej ilości mężczyzn nie ma sensu, jeżeli nie są to Ci, którymi jesteś zainteresowana. Zbliż się do tych, którzy znają się z tym typem mężczyzn, który lubisz np. jeżeli chcesz poznać kogoś powiązanego z bankowością to znajomy, który pracuje w tej branży będzie dla Ciebie lepszy niż ktoś z branży mediowej czy muzycznej. Będzie w stanie przedstawić ci więcej takich osób. Pielęgnuj przyjaźnie z ludźmi, którzy mają podobne cechy, których szukasz u partnera. Ludzie mają tendencję do przebywania w swoich własnych kółkach znajomych. Najczęściej też otaczają się tymi, którzy są do nich podobni,  podzielają ich cechy osobowości lub zainteresowania. Tak samo – chodź do miejsc, gdzie są największe szanse poznania tego typu mężczyzn, którym jesteś zainteresowana.
  • Rozeznaj się, kto Ci sprzyja. Niektórzy ludzie nie będą chcieli pomóc. Ze swoich własnych powodów, także z zazdrości. Mężczyzna, któremu się  podobasz, czy kobieta-konkurentka, która jest zainteresowana tym samym rodzajem mężczyzn co ty, mogą być świetnymi przyjaciółmi w innych dziedzinach życia, ale nie tylko nie poznają cię z mężczyzną twoich snów, ale mogą aktywnie temu przeciwdziałać.

Atrakcyjni mężczyźni są bardzo pożądani. „Poluje” na nich wiele kobiet, nie jesteś jedyną. Upewnij się, że masz jakąś dodatkową wartość, której nie mają inne kobiety. Temat wartości to kwestia na osobny wpis. Jeśli chodzi o Twoich znajomych „łączników”, to trzeba o nich dbać. Dawaj im wystarczającą ilość powodów i „wartości”, aby zapraszali cię lub przedstawiali cię swoim znajomym. Jeśli tego nie robią to jest tego jakiś powód. Może jesteś zbyt egoistyczna? Może nie płynie od Ciebie do nich żadna „wartość”? Może wręcz stałaś się konkurencją albo swoim zachowaniem, stylem bycia, zaniżasz ich status na imprezach?

Przyjaźnie nie polegają na konkurencji, ale na wzajemności: jeżeli dana osoba wprowadza wiele wartości do twojego życia, należy się jej odwdzięczyć. Sama Twoja obecność nie wystarczy (mimo że może Ci się tak wydawać). To działa w obie strony. Jeżeli ktoś jest Twoim dobrym przyjacielem i dajesz mu dużo dobrego w życiu, to bez skrepowania możesz poprosić o coś w zamian. Jeżeli Twój znajomy zna kogoś, kto ciebie interesuje, możesz poprosić go, aby poznał cię z tym kimś. Czy po prostu zaprosił was oboje na imprezę lub na inne wydarzenie, gdzie możecie się zapoznać.

Marcin

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here
friendzone

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby