Nie Idź z Nim do Łóżka, Zanim się Nie Zakocha

 kat. popularne, psychologia mężczyzn, uwodzenie mężczyzn

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek pójść do łóżka z facetem z miłości? A może znasz koleżanki, które tak mówią i potem dziwią się, że po seksie facet przestał się odzywać i zniknął? Czułaś te motylki w brzuchu na randce, czułaś zauroczenie, poszłaś do łóżka wierząc, że robisz słusznie, bo przecież czułaś miłość / zauroczenie (w jakimś tam stopniu). A potem niespodziewanie facet urywa z Tobą kontakt?

Tak się dzieje, gdy chcesz się związać z facetem na dłużej i idziesz z nim do łóżka z miłości. Potworny błąd!! To nie skończy się dobrze dla Twoich planów związku na lata. Możesz zrzucić winę na mężczyzn, płakać na ramieniu koleżanki, jacy to mężczyźni są źli i fałszywi. Pisać w internecie, że faceci nie mają uczuć, nie potrafią się zakochać, są podli, manipulują i chodzi im tylko o seks. Ale prawda jest taka, że to nie tylko ich wina. To w dużej mierze wina Twojego braku świadomości tego, jak zachodzi w mężczyźnie proces zakochiwania. Mężczyzna nie zakochuje się przez seks.

Uwaga! Jeżeli chcesz długiego, stałego  związku z mężczyzną, to powinnaś iść do łóżka dopiero wtedy, gdy ON CZUJE MIŁOŚĆ DO CIEBIE (a Nie Tylko Ty do Niego!). Powinnaś iść do łóżka z JEGO MIŁOŚCI, niekoniecznie tylko z Twojej 🙂

Gdy mężczyzna jest prawdziwie zakochany, to wraca do swojej żony od kochanki. Zawsze. Wybierze żonę nad kochankę. Nie tylko z wygody, ale głównie z emocji, które do niej czuje i nie potrafi ich sobie wytłumaczyć. On WIE i CZUJE, że ją kocha. Ona jest zołzą, gania go z wałkiem do ciasta po mieszkaniu, a on i tak wraca do niej. Mimo, że kochanka jest młodsza i atrakcyjniejsza. Ale do kochanki czuje tylko pociąg seksualny. Podczas gdy do żony czuje miłość wielowymiarową. Żona jest matką jego dzieci. Jest kobietą wyjątkową. Kochanka nie daje mu to co żona. Być może jest też na odwrót. Żona nie daje mu tego co kochanka. Ale postawiony pod ścianą niemal zawsze wybiera skruszony powrót do żony. Myślisz, że mężczyźni nie potrafią kochać? To dlaczego olbrzymia większość samobójstw z miłości to mężczyźni?

Mężczyzna nie zakochuje się w czasie seksu lub po seksie. Metaforycznie mówiąc, przelewa w czasie wytrysku swoje pożądanie w kobietę. I potem na jakiś czas ma spokój 😉 Seks u faceta nie ma nic wspólnego z miłością, tylko z fizycznym pożądaniem kobiety. Facet nie miesza na ogół tych dwóch rzeczy. Kiedy mężczyzna zakochuje się w kobiecie, to wcale nie musi to mieć związku z seksem. Gdyby faceci chcieli tylko seksu, to nie wiązali by się w związki z kobietami, tylko non stop chodzili na dziwki. Gdyby faceci zakochiwali się w kobietach podczas seksu, to przy burdelach stałyby pałace ślubów. W średniowieczu rycerze kochali damy swojego serca mimo, że miesiącami ich nie widzieli. Dziś żołnierze nie mają kontaktu z dziewczyną cały rok albo dwa, zasypiają z fotografią ukochanej. I ją kochają, tęsknią za nią.

Marcin

ps. o potrzebach mężczyzn, które sprawiają, że się szczerze zakochują w kobietach poczytasz TUTAJ.

ps2. Czasem moje czytelniczki pytają mnie „Marcin, Ale jak ja mam nie iść z nim do łóżka, gdy mnie roznosi podniecenie i TAK BARDZO chcę się z nim pieprzyć!!??”. No cóż, to bardzo proste 🙂  Idź rozładować seksualne napięcie z innym facetem. A swojego mężczyznę na dłużej przetrzymaj tak, żeby najpierw się szczerze i w pełni w Tobie zakochał. A dopiero potem idź z nim do łóżka 🙂

 

Najnowsze posty

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

  • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
  • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
  • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby