Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/adept2/domains/alfafemale.pl/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Uwodzenie Mężczyzn – Niezawodne Sposoby - Blog dla kobiet AlfaFemale
 kat. atrakcyjność, pewność siebie

Jak uwieść faceta, który wpadł ci w oko? Czasem wystarczy tylko chwila by On jadł ci z ręki. Jak to zrobić? Oto kilka wypróbowanych rad, które sprawią, że będziesz mieć go w garści. Nie musisz nosić rozmiaru 34 i mieć aparycji Angeliny Jolie, byś była mistrzynią uwodzenia. Wystarczy pewność siebie, odpowiednie gesty, spojrzenia i parę niewerbalnych sztuczek,  żeby uwieść mężczyznę twoich marzeń.

 

WYGLĄD MA ZNACZENIE
Ameryki nie odkryję stwierdzeniem, że faceci to wzrokowcy. Zanim cokolwiek powiesz, musisz wyglądać. Takie są fakty. Na nic się zdadzą intelektualne wyżyny, gdy będziesz mieć na sobie zmechacony sweter i stare trampki. Wiem, sportowy styl jest taki wygodny. Ale pamiętaj, masz tego faceta zdobyć, a nie z nim biegać po parku. To, co działa na każdego faceta to wysokie szpilki, odkryte nogi i czerwone usta. Zainwestuj w fajną kieckę. Nic tak na facetów nie działa, jak odsłonięte nogi. Ale pamiętaj, że odsłaniasz tylko co nieco. Co za dużo, to niezdrowo. I bez klasy. Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że uwodzenia polega na sugerowaniu, a nie na pokazywaniu. Z głębokim dekoltem szybko znajdziesz faceta, ale tylko na chwilę. A przecież nie o to tobie chodzi. Mężczyźni kochają tajemnicę. Znacznie więcej osiągniesz rozbudzając jego wyobraźnię delikatnymi elementami niż przesadnym epatowaniem nagością. Kobieta w super mini i z dekoltem do pępka wygląda co najmniej niepoważnie. Na pewno nie uwodzicielsko. Raczej tanio, ordynarnie i desperacko. Musisz rozbudzić jego wyobraźnię. Odsłonić tylko niewielką część, reszty niech się domyśla.

SIŁA SPOJRZENIA I DOTYKU
Nie odwracaj wzroku, kiedy on coś do Ciebie mówi, bo pomyśli, że go ignorujesz. Patrz mu prosto w oczy, zwłaszcza, kiedy go słuchasz. Tym samym okazujesz mu zainteresowanie i otwartość. Spojrzenie to pierwszy krok do stworzenia bliższej relacji i najlepszy sygnalizator, że On coś dla ciebie znaczy. Także dotyk ma potężną moc uwodzenia. Spraw, by poczuł fizyczną bliskość, wywołaj w nim napięcie. Muśnij niby przypadkiem jego ramienia lub dłoni. Podświadomie zrozumie, że chcesz czegoś więcej niż kumpelskiej relacji. A ponadto takie gesty zostają w głowie i miło się kojarzą.

MOWA CIAŁA
Mężczyźni znacznie mocniej reagują na bodźce wizualne niż werbalne dlatego mowa ciała odgrywa w sztuce uwodzenia kluczową rolę. Jedynie 7 procent wiadomości przyjmujemy za pomocą komunikacji werbalnej. Reszta to język ciała. Skuteczny flirt polega przede wszystkim na umiejętności podświadomego przesyłania informacji. Od czasu do czasu baw się kokieteryjnie kosmykiem włosów, zwilż językiem usta. Rób to naturalnie. Kształt ust podświadomie kojarzy się z inną, bardziej intymną częścią ciała kobiety. Od czasu do czasu dotknij dłonią szyi. Szyja to jedno z najbardziej erogennych miejsc ciała! Kiedy będziesz ją muskać, On sam będzie marzył by cię tam całować i dotykać.

ŚWIADOMA KOBIECOŚĆ I SEKSOWNA TAJEMNICZOŚĆ
Bądź świadoma swej kobiecości. Musisz wiedzieć, że kobieta, która przyciąga uwagę mężczyzn jak magnes, to przede wszystkim kobieta pewna siebie. Jeśli będziesz posiadała silne poczucie własnej wartości to automatycznie będziesz emanować silną energią i seksapilem. Bycie seksowną to nie ubiór, to zachowanie. Świadoma własnych atutów emanujesz niewypowiedzianą tajemnicą i zmysłowością. A to pociąga facetów. Tajemniczość to jedna z najlepszych i najbardziej skutecznych metod uwodzenia. Warto stosować strategiczne niedomówienia. Nie paplaj bez przerwy o sobie.
Nic tak nie pociąga faceta, jak kobieta, której nie potrafią do końca rozszyfrować.

Ania (Mała Czarna)

ps: tutaj możesz pobrać listę męskich sygnałów zainteresowania (w pliku pdf), aby już zawsze wiedzieć czy on jest Tobą zainteresowany lub zakochany w Tobie: https://uwodzenie.org/lp4g/

 

Najnowsze posty
Komentarz
 • Anka z Wenus
  Odpowiedz

  nic odkrywczego, jednak nie każda kobieta chyba jest tego świadoma

Zostaw komentarz

Zacznij wpisywać i wciśnij enter żeby wyszukać

Paste your AdWords Remarketing code here

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby

Odkryj Sekrety Mężczyzn, o Których Nigdy Nie Dowiesz się z Mediów ani od Koleżanek

 • Niepublikowana Formuła Wierności Faceta
 • Jak Zdobyć i Rozkochać w Sobie Mężczyznę
 • Jak Go Sobie Wychować, aby Spełniał Twoje Potrzeby